JetBlue در ژانویه مانع مسدود شدن صندلی های داخل هواپیما می شود

هواپیماهای JetBlue در دروازه ای در فرودگاه بین المللی جان اف کندی در نیویورک.

مارک کاوزلاریچ | بلومبرگ | گتی ایماژ

دوباره برای جنگیدن روی بازو آماده شوید.

هواپیمایی JetBlue روز پنجشنبه اعلام کرد که از 8 ژانویه تمام صندلی های پروازهای خود را به فروش می رساند.

تمام شرکت های هواپیمایی ایجاب می کنند که مسافران از ماسک استفاده کنند اما در فاصله های اجتماعی از هواپیما جدا شده اند و در برخی موارد از آن در بازاریابی خود استفاده می کنند.

بر اساس داده های فدرال ، شرکت های هواپیمایی در تلاشند تا درآمد خود را بدست آورند و هزینه های خود را پایین نگه دارند زیرا تقاضای سفر در حدود یک سوم سطح سال گذشته است.

پیش از این JetBlue گفته بود که این ظرفیت هواپیما را از اواسط اکتبر تا اول دسامبر به 70 درصد کاهش می دهد ، درحالی که حدود 60 درصد است. از 2 دسامبر تا 7 ژانویه ، که شامل دوره تعطیلات است ، بیش از 85 درصد هواپیما رزرو نمی کند. جوانا گراگتی ، رئیس JetBlue و رئیس سازمان همکاری بین المللی ، در یادداشت کارکنان گفت که پایان سیاست مسدود کردن صندلی آن همزمان با “دوره زمستانی است که تقاضا به طور معمول کمتر است و پروازها اغلب کمتر پر می شوند.”

این شرکت هواپیمایی در رزرو پروازهای کامل به شرکت هواپیمایی Southwest Airlines ملحق می شود. Southwest ماه گذشته اعلام کرد که از اول دسامبر تمام صندلی های پروازهای خود را می فروشد و تخمین می زند 20 میلیون دلار در نتایج پیش مالیات در ماه اکتبر و تا 60 میلیون دلار در ماه نوامبر تأثیر بگذارد.

رئیس حامل ، تام نئالون ، در تماس سه ماهه با 22 اکتبر گفت: “بنابراین ما قادر به جلب تقاضای مشتری نیستیم که در بازارهای خود مشاهده می کنیم.” بنابراین ما این فرصت درآمد را ریخته ایم.

شرکت Delta Air Lines قصد دارد حداقل تا 6 ژانویه به کاهش ظرفیت موجود در هواپیما ادامه دهد. بیل لنتش ، مدیر ارشد تجربه مشتری دلتا ، روز سه شنبه در یک کنفرانس صنعت گفت که شرکت هواپیمایی سیاست نزدیک به آن تاریخ را دوباره ارزیابی خواهد کرد.

لنتش گفت: “آسان است که به فضای کافی عادت کنیم.” “اما واضح است که این چیزی نیست که بتوانیم به طور نامحدود آن را حفظ کنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>