Ghislaine Maxwell پس از قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا ، قرنطینه شد

Ghislaine Maxwell ، همکار قدیمی متهم به قاچاقچی جنسی ، جفری اپستین ، در یک کنفرانس خبری درباره اقیانوس ها و توسعه پایدار در سازمان ملل در نیویورک ، 25 ژوئن 2013 ، در این صفحه نمایش گرفته شده از تصاویر پرونده تلویزیونی سازمان ملل صحبت می کند.

تلویزیون UNT | رویترز

دادستان روز دوشنبه گفت ، جیسلین ماکسول ، جامعه اجتماعی انگلیس به اتهام سو abuse استفاده جنسی جفری اپستین از دختران زیر سن قانونی ، در زندان فدرال شهر نیویورک در قرنطینه به سر می برد.

دادستان در پرونده خود در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منهتن ، جایی که امسال به او متهم شد ، نوشت: ماکسول چهارشنبه گذشته با استفاده از یک آزمایش سریع آزمایش Covid-19 را منفی کرد.

دادستان ها در نامه خود به قاضی پرونده ماکسول نوشتند: “مانند هر زندانی قرنطینه شده دیگر ، متهم چهارده روز در قرنطینه باقی خواهد ماند و در آن زمان وی مجدداً برای COVID-19 مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.”

“اگر آن آزمایش منفی باشد ، او از قرنطینه آزاد می شود.”

دادستان ها گفتند كه یك عضو كارمندی كه برای كار در منطقه بازداشتگاه متروپولیتن در بروكلین ، جایی كه ماكسول در آن اسكان یافته است ، كار می كند ، هفته گذشته آزمایش ویروس كرونا مثبت اعلام شد.

ماکسول 58 ساله ، به اتهام مربوط به استخدام و نظافت دختران وی برای سو abuse استفاده جنسی توسط اپستین ، که بعضاً با مشارکت وی ، در چندین مکان در اواسط دهه 1990 برگزار شد ، بدون وثیقه در بازداشت است.

در زمان جذب یکی از قربانیان ادعا شده فقط 14 سال داشت.

ماکسول ، که در این پرونده خود را بی گناه دانسته است ، به اتهام انکار دروغین به اتهام شهادت دروغ نیز متهم شده است ، در حالی که سوگند می خورد به دلیل واریز در یک دادخواست مدنی ، رفتار ادعایی خود را به عنوان تهیه کننده مدیر پول دار ثروتمند انجام داده است.

او و اپستین سال ها با افراد مشهور و ثروتمند از جمله روسای جمهور دونالد ترامپ و بیل کلینتون و شاهزاده اندرو انگلیس معاشرت داشتند.

اپستین پس از اعتراف به جرم به اتهامات ایالتی در فلوریدا در سال 2008 ، که شامل پرداخت هزینه خدمات جنسی از یک دختر خردسال بود ، مشخصات خود را پایین آورد. وی در این مورد 13 ماه در زندان بود ، اما در بیشتر اوقات در آزادی کار آزاد بود.

پس از آنکه دادستان گفت که وی از سال 2002 تا 2006 با ده ها دختر جوان سو ab استفاده کرده است ، اپستین 66 ساله به اتهام قاچاق رابطه جنسی کودکان در فدرال دستگیر شد.

وی یک ماه بعد در زندان فدرال در منهتن به دلیل آنچه مقامات گفته اند خودکشی با حلق آویز است ، درگذشت.

ماکسول در ژوئیه گذشته در مخفیگاهی میلیون دلاری که در نیوهمپشایر خریداری کرده بود دستگیر شد.

روز دوشنبه ، دادستان ها در پرونده خود به دادگاه گفتند ، در حالیکه ماکسول در قرنطینه است ، “ممکن است دوش بگیرد ، تماس تلفنی شخصی برقرار کند و از سیستم ایمیل CorrLinks استفاده کند.”

“علاوه بر این ، به متهم همچنان اجازه داده می شود كه هر روز حداكثر سه ساعت در روز تماس قانونی داشته باشد. این تماس ها در یك اتاق كه متهم در آن تنها است انجام می شود و هیچ یك از كارمندان MDC نمی توانند ارتباطات وی را با وكیل بشنوند ، “دادستان ها نوشتند.

“در 18 نوامبر سال 2020 ، دولت یک لپ تاپ برای MDC در اختیار MDC قرار داد تا متهم بتواند از آن برای بررسی استفاده کند [material for her upcoming trial]، “در این نامه آمده است.

“در طول قرنطینه ، به متهم اجازه داده شده است و خواهد بود كه از آن لپ تاپ در سلول انزوا استفاده كند و به مدت سیزده ساعت در روز كشف خود را بررسی كند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>