FDA “نسل جدید” آزمایش آنتی بادی Covid را که به منظور محافظت از کسی در برابر ویروس طراحی شده است ، پاک می کند

یک کارگر پزشکی که از تجهیزات محافظت شخصی (PPE) استفاده می کند ، یک آزمایشگاه Covid-19 را در یک جعبه در یک محل آزمایش درایو از طریق آزمایش در بازار کشاورزان Alemany در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا ، ایالات متحده ، پنجشنبه ، 19 نوامبر 2020 وارد می کند.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

FDA روز چهارشنبه یکی از اولین آزمایش های Covid-19 را مجاز اندازه گیری می کند که میزان آنتی بادی های خنثی کننده تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن را پس از قرار گرفتن در معرض ویروس اندازه گیری می کند – “نسل جدید” آزمایش ویروس کرونا که برای تشخیص میزان محافظت از کسی طراحی شده است. در برابر عفونت

سیستم ایمنی بدن آنتی بادی هایی برای مقابله با ویروس ها و سایر عوامل بیماری زای خارجی که به بدن حمله می کنند ، تولید می کند. وقتی صحبت از Covid-19 می شود ، هنوز مشخص نیست که آنتی بادی های محافظتی چقدر تأمین می کنند و چه مدت ممکن است دوام بیاورند ، اما این آزمایش می تواند به محققان کمک کند تا نقش آنتی بادی های کوید را در محافظت از سیستم ایمنی بهتر درک کنند.

برخلاف بسیاری از آزمایشات آنتی بادی Covid که قبلاً مجاز بودند و می توانند ویروس را تشخیص دهند یا خیر ، آزمایش COVID-SeroKlir میزان خاص آنتی بادی های خنثی کننده Covid-19 شما را اندازه گیری می کند. سازمان غذا و دارو قبلاً آزمایشاتی را مجاز ارزیابی کرده است که سطح آنتی بادی ها را تخمین می زنند ، اما نه به طور خاص برای خنثی سازی آنتی بادی ها.

مقاله های جدید  IPO مورچه "نشانه ای از زمان" است و "یک مورد جدا نیست"

FDA هشدار داد که موارد زیادی در مورد ماهیت آنتی بادی خنثی کننده Covid-19 در انسان ناشناخته مانده و سطح بالای آنتی بادی لزوماً ایمنی در برابر ویروس را تضمین نمی کند.

اما آزمایش جدید از این جهت مهم است که می تواند توسط محققان برای بررسی بیشتر رابطه بین آنتی بادی های Covid-19 و محافظت در برابر ویروس مورد استفاده قرار گیرد. این برای محافظت ایجاد شده در اثر قرار گرفتن در معرض Covid-19 قبلی و توسط واکسن ، یکبار توزیع می شود که ممکن است ماه آینده در ایالات متحده باشد.

این آزمون توسط Kantaro Biosciences ، سرمایه گذاری مشترک بین کوه توسعه داده شد. سیستم بهداشتی سینا و رنالیتیکس ، یک شرکت مبتنی بر تشخیص که اوایل سال جاری به بازار عرضه شد. از طریق مشارکت با Bio-Techne ، که ارزش 11.7 میلیارد دلار دارد ، اکنون شرکت ها در حال تولید حدود 10 میلیون آزمایش در ماه هستند ، مدیر ارشد نوآوری تجاری در Mt. سینا اریک لیوم در یک مصاحبه تلفنی گفت.

لیوم با بیان اینکه این فناوری قبلاً در مطالعات مورد استفاده قرار گرفته است ، گفت: “این کار به طور گسترده امکان بررسی ایمنی و ارتباط بین ایمنی و سطح آنتی بادی های فرد را فراهم می کند.” “دومین کاربرد این آزمایش در واکسیناسیون است.”

لیوم گفت: این آزمایش می تواند برای تعیین افرادی که قبلاً به دلیل قرار گرفتن در معرض قبلی آنتی بادی های خنثی کنندگی بالایی دارند ، مورد استفاده قرار گیرد و ممکن است بلافاصله به واکسن نیاز نداشته باشد. لیوم گفت که “تصمیم به نحوه اختصاص دوزهای محدود” را به مقامات بهداشت عمومی “موکول می کند” ، اما افزود که “معقول نیست که تلاش ها را روی کسانی که هیچ آنتی بادی برای Covid-19 ندارند متمرکز کند.”

مقاله های جدید  آمریکایی پروازهای لندن را در ماه دسامبر به دلیل تقاضای ضعیف کاهش می دهد

لیوم گفت این همچنین به بیماران و پزشکان اطلاعات بیشتری در مورد مصونیت از ویروس می دهد ، چه کسی از عفونت بهبود یابد یا ایمن شود. به گفته وی ، به عنوان مثال ، به عنوان مثال می توان از آن برای ارزیابی تأثیر واکسن و اینکه آیا پاسخ ایمنی قوی در کسی ناشی می شود ، استفاده کرد.

وی گفت: “همانطور که از رابطه آنتی بادی هایی که فرد با این اجزای اصلی ویروس و ایمنی بدن دارد ، می فهمیم ، آزمایشی مانند این می تواند آرامش روانی را فراهم کند ، درصورتی که در ماه های آینده این رابطه را درک کنیم.” .

کانتارو گفت: این آزمایش 98.8٪ حساسیت و 99.6٪ ویژگی را برای تشخیص آنتی بادی های Covid-19 علیه دو آنتی ژن ویروس ، پروتئین سنبله کامل و دامنه اتصال گیرنده های آن ، دو عنصر اصلی این ویروس نشان داده است. این بدان معناست که 98.8٪ از کل تشخیص مثبت دقیق و 99.6٪ از کل تشخیص منفی صحیح است.

لیوم گفت: “ما فکر می کنیم که آزمایش ما واقعاً یکی از اولین آزمایش های نسل جدید آزمایش های آنتی بادی است که اطلاعات بسیار معنی دارتری را در اختیار افراد و پزشکان درمورد اینکه آیا فردی آلوده بوده یا پاسخ ایمنی ایجاد کرده است ، ارائه می دهد.” سطح آنتی بادی هایی که دارند. “

کانتارو گفت ، این آزمایش از یک نمونه خون استفاده می کند و باید در آزمایشگاه بالینی پردازش شود ، اما به تجهیزات اختصاصی احتیاج ندارد. در ماه اکتبر از رگولاتورهای اروپا مارک CE دریافت کرد و در اتحادیه اروپا مورد استفاده قرار می گیرد.

مقاله های جدید  J&J قیمت‌های عرضه اولیه اولیه برای مصرف‌کننده اسپین آف Kenvue را اعلام کرد

چاک کمته ، مدیرعامل Bio-Techne ، در بیانیه ای گفت: “با در دست داشتن این EUA ، ما آماده هستیم تا فوراً این روش سرولوژیک در کلاس را در اختیار پزشکان کل ایالات متحده قرار دهیم.” “ما پیش بینی می کنیم که COVID-SeroKlir به طور فزاینده ای در تصمیم گیری ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و سیاست گذاران نقش مهمی داشته و آماده مقیاس سازی برای پاسخگویی به تقاضای اضافی است.”