مشاور ترامپ امیدوار است دادگاه ها برای پیروزی انتخابات بایدن به زودی انجام شود

کارگران انتخابات دیترویت برای شمارش آرا غایب برای انتخابات عمومی سال 2020 در مرکز TCF در 4 نوامبر 2020 در دیترویت ، میشیگان کار می کنند.

جف کوالسکی | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مشاور عالی حقوقی ستاد انتخاباتی رئیس جمهور دونالد ترامپ روز چهارشنبه گفت که وی امیدوار است تعدادی از چالش های دادگاه ها برای آرا cast داده شده در انتخابات ریاست جمهوری “طی دو هفته آینده” حل شود.

جنا الیس ، مشاور حقوقی مبارزات انتخاباتی ترامپ ، طی مصاحبه ای با فاکس بیزینس نیوز ، گفت که “رسیدگی به پرونده ها با سرعت سریع به دادگاه ها بستگی دارد”.

الیس با اشاره به دو چالش قانونی که مبارزات جمهوری خواهان در پنسیلوانیا و میشیگان با هدایت فرمانداران دمکرات انجام داده است ، گفت: “فوق العاده مهم است که ایالت ها نتایج نادرست را تصدیق نکنند.”

در این ایالت ، ستاد انتخاباتی ترامپ از قضات خواسته است مقامات ایالتی را از تأیید نتایج انتخابات تا انتظارات برای آراots در آنجا منع کنند.

مبارزات انتخاباتی ترامپ ، که در چالش های دادگاه در انتظار است و قصد دارد در شش ایالت میادین بازشماری کند ، بر تلاش های وی برای لغو آنچه اکنون پیروزی پیش بینی شده برای رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق دموکرات است ، تکیه دارد.

اما این تلاش ها توسط ستاد انتخاباتی بایدن و دیگران به دلیل عدم ارائه شواهد اساسی از کلاهبرداری مورد انتقاد قرار گرفته است.

حتی اگر مبارزات انتخاباتی ترامپ بتواند تقلب را ثابت کند ، یا نشان دهد که در برخی موارد آرا نامناسب ریخته شده است ، دور از ذهن است که این مبارزات بتواند به اندازه کافی ده هزار رأی لازم را برای پاک کردن حاشیه پیروزی بایدن در هر مرحله باطل کند. دولت.

طولانی ترین رقابت ریاست جمهوری در دوران معاصر در سال 2000 بود ، زمانی که 35 روز طول کشید تا آل گور ، معاون رئیس جمهور دموکرات ، به جورج بوش ، نامزد جمهوری خواه تسلیم شود. اما این تأخیر نتیجه اختلاف در مورد آرا در فقط یک ایالت ، فلوریدا بود ، پنج مورد کمتر از تعداد ایالاتی که مبارزات انتخاباتی ترامپ در آنها اختلاف نظر دارد.

بایدن در چهار ایالت مورد مناقشه ، پنسیلوانیا ، میشیگان ، ویسکانسین و نوادا به عنوان برنده پیش بینی شده است و در شمارش آرا در دو ایالت دیگر ، آریزونا و جورجیا پیشتاز است.

روز چهارشنبه ، براد رافنسپرگر ، وزیر امور خارجه جورجیا گفت که این ایالت بازشماری آرا را در هر شهرستان در آنجا انجام می دهد. بایدن با بیش از 14000 رأی در جورجیا ترامپ را رهبری می کند.

پیش بینی می شود که بایدن حداقل 279 رأی کالج انتخاباتی را کسب کند – 9 رای بیشتر از حداقل لازم برای کسب پیروزی کاخ سفید. وی در صورت پیروزی در آریزونا و جورجیا می تواند 27 رای بیشتر از این را بدست آورد.

الیس روز سه شنبه با ویرایش دسته توئیتر خود برای خواندن “رئیس جمهور منتخب جنا الیس” بسیاری از اشاره رسانه ها به بایدن را به عنوان “رئیس جمهور منتخب” مسخره کرد.

این یک کار طولانی مدت است که رسانه ها ، از جمله NBC News ، برنده انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات را پیش بینی می کنند ، چند روز یا هفته ها قبل از رای گیری نهایی ، رای گیری مردم در ایالات متحده تکمیل می شود و قبل از رای گیری در انتخابات ، دانشكده انتخابات رسماً برنده رياست جمهوري را مشخص مي كند.

ترامپ به دلیل رقابت با انتخابات نه تنها از پذیرفتن بایدن امتناع ورزیده است ، بلکه به دروغ ادعا کرده است که در انتخابات پیروز شده است.

دادخواست مبارزات انتخاباتی ترامپ در میشیگان چهارشنبه تشکیل شد. کمپین گفت که در این دادخواست “چندین شاهد از بی نظمی ها ، بی کفایتی ها و شمارش غیرقانونی آرا” در ایالت ذکر شده است.

روز سه شنبه ، یک قاضی فدرال در پنسیلوانیا در تاریخ 19 نوامبر جلسه دادرسی اثبات دعوی در مورد مبارزات انتخاباتی ترامپ را تعیین کرد که روند ارزیابی مشروعیت آراots نامه های پستی در این ایالت را به چالش می کشد.

وی در پاسخ به این سال که چه زمانی انتظار داشت که مراحل قانونی انجام شود و آیا اثبات تقلب سیستمی و قابل توجهی وجود دارد یا خیر ، گفت: “این بستگی به زمان دسترسی معنادار ما به آرا دارد.

الیس گفت: “بنابراین امیدوارم زودتر و نه دیرتر.”

وی گفت: “من می دانم که هر آمریکایی می خواهد این کار با سرعت انجام شود.” “اما امیدوارم طی دو هفته آینده. اما خواهیم دید.”

باب باوئر ، مشاور حقوقی مبارزات انتخاباتی بایدن روز سه شنبه به خبرنگاران گفت که مجموعه دعاوی انتخاباتی کمپین ترامپ “سر و صدا است ، نه واقعاً قانون”.

بائر گفت: “تئاتر در واقع دادخواست نیست.”

وی خاطرنشان کرد که از روز انتخابات هفته گذشته ، قضات هفت پرونده قضایی را که توسط مبارزات انتخاباتی ترامپ در جورجیا ، میشیگان ، نوادا و پنسیلوانیا ثبت شده بود ، رد کردند.

و وی گفت که مبارزات انتخاباتی ترامپ نمی تواند بر اساس بازشماری در هر ایالت در انتخابات پیروز شود.

باوئر گفت: “از سال 2000 ، در 31 بازشماری مجدد ایالتی ، میانگین تغییر آرا 430 و میانگین تغییر 267 آرا votes بود.” “پایان داستان. در بازشماری ها نمی توان از این حاشیه ها عبور کرد. بنابراین بازشماری ها نیز قطعه دیگری از تئاترهای سیاسی است.”

دادا کل دادستان میشیگان ، دانا نسل ، دموکرات ، روز سه شنبه در بیانیه ای گفت ، “بگذارید من صریح بگویم – انتخابات نوامبر در میشیگان مثل همیشه روان برگزار شد.”

نسل گفت: “بی نظمی در هر انتخابات رخ می دهد ، اما چندین لایه محافظتی وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که این بی نظمی ها گرفته و اصلاح می شوند.”

“بیشتر اینها خطای انسانی ساده است ، نه جرم – در چندین نمونه در ایالت ما کارگران انتخاباتی را پیدا کرده اند که مرتکب اشتباهات سهوی می شوند که باعث می شود رای بیشتری به نامزد حزب مخالف بدهند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>