شومر می گوید ، مک کانل موافقت می کند مذاکرات را از سر بگیرد

رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر ، دموکرات نیویورک ، در تاریخ 6 نوامبر 2020 جلسه مطبوعاتی درباره Capitol Hill در واشنگتن دی سی برگزار می کند.

نیکلاس کم | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سناتور چاک شومر ، DN.Y ، روز پنجشنبه گفت ، رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، R-Ky ، موافقت کرده است که مذاکرات با دموکرات ها را در مورد لایحه احتمالی جدید Covid-19 با ادامه روند پرونده ها در سراسر کشور از سر بگیرد.

رهبر اقلیت در یک کنفرانس مطبوعاتی در نیو یورک “بنابراین در این مورد که افراد مک کانل بالاخره نشسته اند و با ما صحبت می کنند ، دستیابی به موفقیت کمی صورت گرفته است.”

دفتر مک کانل بلافاصله درخواست اظهار نظر را پس نداد.

از زمان قبل از شکست رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، رئیس جمهور دونالد ترامپ در انتخابات این ماه ، دموکرات ها و جمهوری خواهان در بن بست جزئیات و اندازه هرگونه قانون محرک احتمالی قفل شده اند.

ماه ها می گذرد که کنگره برای مقابله با رکود اقتصادی ناشی از ویروس اجازه تسویه مالی جدید داده است. سنا روز چهارشنبه را برای تعطیلات روز شکرگذاری به تعویق انداخت و شواهد اندکی مبنی بر نزدیک شدن طرفین به رسیدن به توافق داشت.

عدم اقدام کنگره میلیونها آمریکایی را از نظر اقتصادی در وضعیت نامطلوبی قرار داده است.

بدون تمدید قانون CARES که در ماه مارس تصویب شد ، انتظار می رود در پایان ماه دسامبر حدود 12 میلیون آمریکایی مزایای بیکاری خود را از دست بدهند. مهلت قانونی تخلیه فدرال که در نتیجه بحران به وجود آمده نیز در پایان سال منقضی می شود.

جلسات بین کارکنان جمهوری خواه و دموکرات اولین گام در یک روند طولانی است. دموکرات ها حداقل 2.2 تریلیون دلار هزینه را پیشنهاد کرده اند ، در حالی که مک کانل اعلام کرده است که از قانون شمال 500 میلیارد دلار حمایت نخواهد کرد.

در ماه مه ، دموکرات های مجلس نمایندگان بسته 3 تریلیون دلاری را تصویب کردند که می توانست پرداخت مستقیم بیشتری به افراد ارائه دهد و 600 دلار در هفته کمک به بیکاری فدرال را تمدید کند. مک کانل گفته است که معتقد است قانون امداد باید “بطور محدود هدف قرار گیرد”.

چشم انداز مذاکرات مجدد در پس زمینه افزایش چشمگیر موارد ویروس کرونا در تقریباً هر ایالت ایالات متحده است. بیش از 250،000 در ایالات متحده از زمان ظهور Covid-19 در اواخر سال گذشته جان خود را از دست داده اند. داده های امیدوار کننده واکسن که به صورت عمومی منتشر شده این امیدواری را برای مهار این ویروس فراهم کرده است ، هرچند انتظار می رود چنین دستاوردی زودتر از سال 2021 طول بکشد.

با ادامه شیوع بیماری همه گیر ، ترامپ تا حد زیادی متمرکز بر رقابت نتایج انتخابات ریاست جمهوری بوده است. روز یکشنبه ، دکتر آنتونی فاوسی ، متخصص برجسته بیماری های عفونی کشور ، به CNN گفت که رئیس جمهور ماه ها در جلسه کارگروه ویروس کرونا شرکت نکرده است.

بایدن پشت پیشنهادهای محرک دموکرات ها قرار گرفته است.

بایدن روز دوشنبه گفت: “برای میلیون ها آمریکایی که ساعات و دستمزد خود را از دست داده اند یا شغل خود را از دست داده اند ، می توانیم بلافاصله تسکین دهیم و این کار سریع انجام می شود.” “کنگره باید دور هم جمع شود و یک بسته امدادی Covid را تصویب کند.”

این خبر فوری است. برای به روزرسانی دوباره بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>