اورگان در میان “جهش هشدار دهنده” در موارد Covid و بستری شدن در بیمارستان ، “دو هفته” مسدود کردن در سراسر ایالت را صادر کرد

کیت براون ، فرماندار اورگان ، سه شنبه ، 10 نوامبر 2020 ، در پورتلند ، اوره صحبت می کند.

کتی چنی | ژورنال تجاری پورتلند | AP

کیت براون ، فرماندار اورگان ، روز جمعه “توقف دو هفته” در اکثر فعالیت ها و تجارت غیرضروری در سراسر ایالت را برای جلوگیری از آنچه “اوج هشدار دهنده” در موارد ویروس کرونا و بستری شدن در بیمارستان اعلام کرد ، اعلام کرد.

محدودیت های جدید ، که قرار است از روز چهارشنبه آغاز شود و تا 2 دسامبر ادامه یابد ، رستوران ها را فقط به خدمات خارج از منزل محدود می کند. خرده فروشان ، فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها را به ظرفیت 75 درصد محدود می کند. سالن های ورزشی ، مراکز تناسب اندام و مراکز رویدادهای داخلی و خارجی را تعطیل می کند. براون در یک جلسه خبری گفت: حضور در مکانهای عبادی را محدود می کند و سایر مشاغل را ملزم می کند تا آنجا که ممکن است از کار از راه دور استفاده کنند.

براون گفت: “یک هفته پیش ، من در مورد فعالیت های اجتماعی مکث دو هفته ای اعلام کردم تا سرعت گسترش Covid-19 را در چندین شهرستان در سراسر ایالت کاهش دهد.” “متاسفانه ، از آن زمان به بعد ، ما شاهد هشدار هشدار دهنده در هر دو مورد و بستری شدن در بیمارستان Covid-19 بوده ایم.”

براون افزود ، محدودیت های جدید همچنین اجتماعات اجتماعی را به دو خانوار یا حداکثر شش نفر محدود می کند. وی گفت “برخی از مناطق داغ Covid-19” بیش از دو هفته در یخبندان باقی می مانند و مردم باید برای این امر آماده باشند.

براون همچنین از همه ساکنان خواست تا همیشه ، در داخل و خارج از خانه ، به جز هنگام خوردن و آشامیدن ، از ماسک استفاده کنند.

وی گفت: “شواهد بسیار بسیار واضحی وجود دارد كه ماسك ها جان انسان ها را نجات می دهند.”

محدودیت های جدید علاوه بر مشاوره سفر ویروس کرونا است که به طور مشترک توسط فرمانداران کالیفرنیا ، اورگان و واشنگتن در اوایل روز جمعه صادر شد. این مشاوره از افرادی که به ایالت های خود می آیند تشویق می شود که به مدت 14 روز خود را قرنطینه کنند. همچنین از ساکنان می خواهد که از همه سفرهای غیر ضروری خارج از ایالت خودداری کنند.

در بهار ، شیوع Covid-19 باعث محدودیت های گسترده و سفارشات در خانه شد. با احیای مجدد ویروس در پاییز امسال ، مقامات ایالتی و شهری اقدامات هدفمندتری را برای مقابله با افزایش موارد و بستری شدن در بیمارستان انجام داده اند. شیکاگو روز پنجشنبه مشاوره اقامت در خانه را برای همه ساکنان اعلام کرد. نیویورک ، نیوجرسی و چندین ایالت دیگر مسیر اجرای قانون منع رفت و آمد برای رستوران ها و بارها را طی کرده اند.

اما محدودیت های جدید اورگان از جمله اقدامات گسترده ای است که در پاییز امسال برای جلوگیری از ویروس کرونا انجام شده است.

وی گفت: “اگر همه اینها برای خانه ما مأنوس است ، حکم Save Lives را که در ماه مارس صادر کردم ، به این دلیل است که”. “چرخه این ویروس به گونه ای است که اکنون شاهد هستیم که موارد ابتلا به 1000 مورد در روز می رسد و این بدان معناست که بیمارستان های ما روزهای بسیار تاریکی را در پیش دارند.”

براون گفت ، با این حال ، محدودیت های جدید با موارد محدود شده در ماه مارس متفاوت است. وی گفت: ارائه دهندگان خدمات شخصی ، مانند فیزیوتراپیست ها ، متخصصان طب جراحی و آبگرم تحت محدودیت های فعلی باز خواهند ماند. وی افزود ، پارک ها و زمین های بازی این ایالت نیز برای تفریح ​​در فضای باز باز خواهند ماند.

وی گفت ، مدارس “مطابق با معیارها” و مراقبت از کودکان نیز باز خواهند ماند.

وی گفت: “من می دانم که این کار سخت است و می دانم که همه خسته هستند ، اما ما در تلاش هستیم تا از گسترش سریع این ویروس وحشی و گسترش آن جلوگیری کرده و جان افراد را نجات دهیم. “ما قبلاً این کار را انجام داده ایم. می توانیم دوباره این کار را انجام دهیم.”

دکتر دین سیدلینجر ، اپیدمیولوژیست ایالت اورگان ، گفت که بستری شدن در بیمارستان Covid-19 50٪ در هفته گذشته و 100٪ در ماه گذشته افزایش یافته است. وی افزود که منطقه پورتلند بیشترین آسیب را دیده است. وی گفت از ساعت 3:30 به وقت محلی روز پنجشنبه ، فقط 15 تخت ICU کارمندی در منطقه مترو در دسترس است.

وی گفت: “Covid-19 در حال افزایش و افزایش سرعت هشدار دهنده است.” امروز وضعیت بیمارستانهای اورگان بیش از پیش ناخوشایند به نظر می رسد. »

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>