اهداكنندگان ترامپ ، دیك ، لیز اوهلاین از Uline ، ویروس كرونا دارند

سخنگوی خانواده روز پنجشنبه به CNBC تأیید کرد ، لیز و دیک اوهلین ، صاحبان میلیاردر شرکت تأمین حمل و نقل Uline و دو تن از بزرگترین اهدا کنندگان حزب جمهوریخواه ، آزمایش ویروس کرونا مثبت بوده اند.

لیز اوه لاین ، که به همراه همسرش از حامیان برجسته رئیس جمهور دونالد ترامپ است ، نسبت به محدودیت های دولت صادر شده در واکنش به بیماری همه گیر Covid-19 انتقاد کرده است.

لیز Uihlein ، رئیس و مدیر عامل شرکت Uline ، چهارشنبه در بیانیه ای که توسط مجله Milwaukee Sentinel تهیه شده بود ، نوشت: “من و دیک آزمایش COVID مثبت داشتیم. بعد از این همه ماه طولانی فکر کردم که هرگز به آن مبتلا نخواهیم شد.”

بیانیه لیز اوهلین اشاره به عفونت خود ترامپ با ویروس کرونا در ماه گذشته ، در هفته های قبل از انتخابات ریاست جمهوری داشت.

“خوب ترامپ [got] او … اگر ما در اطراف افراد مبتلا به COVID نبودیم ، آزمایش نمی شدیم “. این شرکت در Pleasant Prairie ، ویسکانسین مستقر است.

سخنگوی خانواده Uihlein به CNBC گفت: “ایمیلی که در رسانه ها گزارش می شود معتبر است و به نمایندگی از Liz Uihlein در تاریخ 11 نوامبر در بین کارکنان Uline توزیع شد.”

سخنگو گفت: “لیز توسط یک دوست شخصی در معرض Covid-19 قرار گرفت.” “با کشف قرار گرفتن در معرض ، لیز مورد آزمایش قرار گرفت.”

سخنگو همچنین گفت که ، با وجود خلاف گزارش رسانه ها ، “نه لیز و نه دیک در رویدادی در کاخ سفید در تاریخ 3 نوامبر شرکت نکردند.”

در آن روز مهمانی شب انتخابات در اتاق شرقی کاخ سفید برگزار شد.

از آن زمان ، چندین نفر که در آن رویداد شرکت کرده بودند ، آزمایش Covid-19 مثبت است. آنها شامل رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز ، مشاور تبلیغاتی ترامپ کوری لواندوفسکی ، وزیر مسکن و شهرسازی دکتر بن کارسون ، فعال محافظه کار دیوید بوزی و مدیر امور سیاسی کاخ سفید برایان جک هستند.

Uihleins که 70 ساله هستند ، توسط سایت ردیابی کمک های مالی OpenSecrets.org به عنوان پنجمین اهدا کننده بزرگ در ایالات متحده به سازمان های هزینه کننده سیاسی خارج رتبه بندی می شود ، که 62.8 میلیون دلار عظیم به گروه های محافظه کار در این چرخه انتخابات کمک کرده است.

در سال 2018 ، زمانی که اوهیلین ها تقریباً 40 میلیون دلار به چنین گروه هایی کمک کردند ، نیویورک تایمز نمایه ای از آنها را تحت عنوان “قوی ترین زوج محافظه کار که هرگز نشنیده اید” منتشر کرد.

ریچارد اویلن از فرزندان بنیانگذار شرکت آبجو سازی Schlitz است.

لیز اوه لاین ، در ماه آوریل ، در مصاحبه با روزنامه گاردین ، ​​از دستورات ویسکانسین در خانه که در هفته های ابتدایی شیوع همه گیر در ایالات متحده صادر شده انتقاد کرد.

Uihlein در آن مصاحبه درباره ویروس گفت: “این بیش از حد استفاده شده است.”

“و من آرزو نمی کنم که کسی بدخواهی داشته باشد. شما می دانید که چنین آرزویی ندارم ، اما من فکر می کنم در بعضی از مناطق و به طور عمده در بسیاری از نقاط جهان سنین خاصی را آزار می دهد. در کشور به اندازه همه گیر نیست مطبوعات می خواهم آن را درست کنی. “

این مصاحبه هفته ها پس از گزارش تایمز در اواخر ماه مارس انجام شد – همانطور که کشورهای زیادی در سراسر جهان به کارگران گفتند که به دلیل نگرانی های Covid-19 در خانه بمانند – که Uline “با وجود شکایت از کارکنان ، از جمله کسانی که به مراکز تماس آن شلوغ شده و در حفره های کنار هم کار می کنند. “

به نقل از تایمز ، یک کارگر Uline گفت: “هیچ چیزی واقعاً تغییر نکرده است.” “این فقط اعصاب خرد کن است.”

تایمز در همان مقاله گزارش داد كه كارمندان Uline ایمیلی از خانواده Uihlein دریافت كرده اند كه در هفته گذشته “سفارشات عظیم” را از كاخ سفید تبلیغ كرده است.

روزنامه گزارش داد ، همان روز همان ایمیل ، مدیر مرکز تماس Uline یادداشتی را برای کارگران ارسال کرد که می گوید: “اگر شما یا اعضای خانواده تان تحت سرما / آلرژی – یا هر چیز دیگری به جز Covid-19 زیر آب و هوا هستید … لطفاً در مورد علائم و پیش فرضهای خود به همسالان خود نگویید. با این کار باعث وحشت غیر ضروری در مطب می شوید. “

در ماه اوت ، هنگامی که لیز اوهیلین برای پرواز به آنجا و سفر با یک هواپیمای شخصی برای بازدید از دفتر و انبار Uline ، از قرنطینه اجباری دو هفته ای کانادا معاف شد ، از معافیت قرنطینه اجباری کانادا برخوردار شد.

سخنگوی شرکت به سی بی سی نیوز در کانادا گفت که لیز اوهلین و دو مدیر شرکت از قوانین که از ماه مارس اعمال شده بود ، معافیت رسمی گرفتند.

وزیر ایمنی عمومی کانادا بعداً گفت که تصمیم به اجازه مدیران Uline برای ملاقات بدون قرنطینه توسط افسران آژانس خدمات مرزی کانادا گرفته شده و “ورود آنها نباید تأمین شود”.

“سی بی سی نیوز آموخته است که افسران پلیس منطقه ای هالتون صبح روز 26 اوت به دفاتر Uline در میلتون فرستاده شدند تا شکایتی را از بازدید کنندگان آمریکایی در جلسات گروه های بزرگ برگزار کنند که هیچ کس ماسک به آنها نمی زد”. خروجی گزارش داد.

پنجشنبه ، قبل از صدور بیانیه سخنگوی خانواده مبنی بر تأیید Covid-19 توسط اوهلینی ها ، Uline گفت: “سلامتی و ایمنی کارکنان Uline همچنان اولویت اصلی ما است.”

این شرکت گفت: “Uline تغییرات زیادی را در سیاست های عملیاتی عادی ایجاد کرده است تا با رعایت بهداشت و ایمنی به COVID-19 پاسخ دهد.”

این شرکت گفت: “از آنجایی که از موارد مثبت در بین پرسنل Uline مطلع شدیم ، ما همچنان به دیگران که ممکن است در معرض ویروس قرار بگیرند را بلافاصله مطلع می کنیم ، بنابراین پروتکل های مناسب می توانند به سرعت عملی شوند.”

آزمایش ترامپ در اوایل ماه اکتبر برای کوید -19 مثبت بود ، همانطور که بانوی اول ملانیا ترامپ ، فرزندشان بارون و بیش از 30 نفر دیگر که به کاخ سفید متصل بودند ، در مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور و یک کاخ سفید که در اواخر سپتامبر برگزار شد ، اعلام نامزدی خود از امی کانی بارت به دیوان عالی کشور.

ترامپ از اوایل سال جاری به دلیل مدیریت بحران ویروس کرونا ، که منجر به بیش از 10 میلیون عفونت و بیش از 240،000 مرگ در ایالات متحده شده است ، مورد انتقاد قرار گرفت. در هفته گذشته ، تعداد موارد جدید روزانه Covid-19 رکوردها را شکسته است.

ترامپ ، که در ابتدا می گفت ویروس شیوع نخواهد یافت ، گاهی گفته است که ویروس به طور معجزه آسایی از بین خواهد رفت ، محدودیت های ایالتی را که برای محدود کردن شیوع ویروس طراحی شده محکوم کرد و ایده های پوچ برای درمان Covid-19 ، از جمله تزریق مواد ضد عفونی کننده به افراد را پیشنهاد داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>