آنتلر می گوید ، سرمایه گذاری های فنی در چین بر روی 3 روند متمرکز است

(LR) هونگی وانگ ، شریک آنتلر ؛ اریک لین ، رئیس تحقیق در UBS Securities در چین. و ایولین چنگ از CNBC در اولین روز کنفرانس East Tech West CNBC در نانشا ، گوانگژو در 17 نوامبر سال 2020.

دیو ژونگ | گتی ایماژ برای CNBC

چین ، یکی از شرکای یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر در روز سه شنبه گفت ، چین ، که در حال حاضر محل غول های فناوری مانند Alibaba و Tencent است ، چیزهای بیشتری برای ارائه به سرمایه گذاران دارد زیرا ویروس کرونا ویروس کرونا را در سطح جهانی تسریع می کند.

هونگی وانگ ، یکی از شرکای آنتلر ، در کنفرانس سالیانه CNBC East Tech West در منطقه نانشا گوانگژو چین گفت که سرمایه گذاری های فناوری در غول اقتصادی آسیا به سه منطقه گسترده منتهی می شود.

اول ، او گفت که در حالی که تجارت الکترونیکی در چین حضور گسترده ای دارد ، همه گیری ها فعالیت های بیشتری را از جمله آموزش و خدمات پزشکی در اینترنت منتقل کرده است. او در طی یک میزگرد که توسط Evelyn Cheng از CNBC اداره می شود ، گفت که این می تواند در آینده حتی بیشتر شود.

روند بعدی وانگ مشترک استفاده بیشتر از دستگاه های هوشمند است که فقط 5٪ لوازم خانگی در چین را تشکیل می دهد ، در حالی که در ایالات متحده حدود 20 تا 30٪ است.

وی گفت: “در آینده ، به اعتقاد من ، این میزان (درصد) حداقل 30 تا 40٪ ، حتی 50٪” در چین خواهد بود.

وانگ افزود که بیشتر این دستگاه ها – مانند تلویزیون و یخچال – به احتمال زیاد بی سیم هستند ، که این سومین و آخرین روندی است که وی می بیند. وی خاطرنشان کرد: استفاده از بی سیم به این معنی است که دستگاه ها به باتری و سیستم کنترل قدرت بهتر نیاز دارند.

وی گفت ، چنین اکوسیستم های بی سیم به تلاش کلی برای مبارزه با تغییرات آب و هوا کمک می کند ، منطقه ای که سرمایه گذاران به طور فزاینده ای به آن توجه می کنند.

اریک لین ، رئیس تحقیق در UBS Securities در چین ، گفت که سرمایه گذاران چینی بیشتر به تحقیق ESG نگاه می کنند. ESG مخفف عوامل محیطی ، اجتماعی و حاکمیتی است که سرمایه گذاران هنگام تصمیم گیری در مورد دارایی های خود پول را در نظر می گیرند.

به عنوان مثال ، سرمایه گذاران ممکن است در نظر بگیرند که آیا سرمایه گذاری های آنها بازدهی ناشی از ایجاد تغییرات مثبت در جهان است یا صرفاً پشتیبانی از چیزی که صدمه ای نمی زند ، پشتیبانی می کنند.

لیم ، که در همان صفحه صحبت می کرد ، به طور معمول ، چنین سرمایه گذاری هایی “منجر به بازده بالاتری برای تعدیل ریسک می شوند” ، که خبر خوبی برای سرمایه گذاران است. وی افزود: “بخشهای گرم” که سرمایه گذاران را در چین جذب می کنند شامل انرژی های تجدید پذیر و وسایل نقلیه الکتریکی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>