Winter Covid “بدترین واقعه ای که این کشور با آن روبرو خواهد شد”

دکتر دبورا بیرکز روز یکشنبه هشدار داد که افزایش موج ویروس کرونا ویروس کرونا به احتمال زیاد ترین تلاش در تاریخ ایالات متحده است ، زیرا سیستم های بیمارستانی در سراسر کشور برای مبارزه با افزایش روزانه مرگ و میر آن تلاش می کنند.

بیرکس ، هماهنگ کننده پاسخ ویروس کرونا ویروس کرونا ، در هنگام حضور نقاب خود در برنامه “ملاقات با NBC” گفت: “این فقط بدترین رویداد بهداشت عمومی نیست. این بدترین حادثه ای است که این کشور با آن روبرو خواهد شد ، نه فقط از نظر بهداشت عمومی.” مطبوعات.”

نظرات Birx به برخی از مقامات بهداشت عمومی اضافه می شود که از موج در حال رشد عفونت ها ابراز نگرانی می کنند.

روز چهارشنبه ، دکتر رابرت ردفیلد ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها گفت که ماه های آینده “دشوارترین زمان در تاریخ سلامت عمومی این کشور” خواهد بود.

“این موج پاییز / زمستان ترکیبی از هر آنچه در بهار دیدیم با همه آنچه در تابستان دیدیم – به علاوه افزایش پاییز به سمت جهش زمستانی. فکر می کنم به همین دلیل است که دکتر ردفیلد این جذابیت مطلق را برای مردم آمریکا جلب کرد” بیرکس گفت.

همه گیری Covid-19 به طور روزانه تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها را می کشد و انتظار می رود که در نتیجه گردهمایی هایی که برای تعطیلات روز شکرگذاری برگزار می شود ، تعداد آنها بدتر شود.

بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، بیش از 2000 نفر در ایالات متحده روزانه از Covid-19 می میرند. در روز پنجشنبه ، بیش از 2800 مرگ و میر ناشی از این بیماری ثبت شد که یک بالاترین میزان است.

بیرکس از آمریکایی ها خواست قبل از تعطیلات زمستانی رفتار خود را تغییر دهند. وی علیرغم هشدار جدی خود ، گفت كه در این مرحله “ما می دانیم كه چه رفتارهایی ویروس را گسترش می دهد و می دانیم كه چگونه این رفتارها را تغییر دهیم.”

بیرکس گفت: “ما نمی توانیم با همان نوع نگرش به فصل تعطیلات ، کریسمس ، هانوکا ، کوانزا برویم. “آنها برای همه اعمال می شوند.”

بیرکس افزود: “اگر نمی خواهید پدربزرگ و مادربزرگ ، عمه های خود را از دست بدهید ، بیایید صریح بگوییم: اگر شما بیش از 70 سال دارید ، 20 درصد از کسانی که بالای 70 سال مبتلا به کوید هستند در بیمارستان بستری هستند و هنوز هم 10 درصد آنها از دست می روند.” .

وی گفت: “بنابراین اگر در خانواده خود فردی با بیماریهای همراه یا بالای 70 سال داشته باشید ، نمی توانید این كارها را انجام دهید. نمی توانید با ماسك خود جمع شوید ، نمی توانید افراد بیرون را در آغوش بگیرید و ببوسید.”

بیرکس وجود تعدادی از واکسن ها را تایید کرد که نتایج امیدوار کننده ای را در آزمایشات بالینی نشان داده است. اما ، وی گفت ، این موارد برای آسیب پذیرترین آمریکایی ها تا ماه فوریه در دسترس نخواهد بود.

بیرکس با اشاره به شرایط پزشکی زمینه ای که می تواند باعث آسیب پذیری بیشتر مردم شود ، گفت: “بنابراین ما باید این کار را اکنون انجام دهیم. بله ، خانه های سالمندان واکسینه می شوند ، اما 100 میلیون آمریکایی وجود دارد که این بیماری های مشترک را به خطر می اندازد.” به ویروس

دبیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آزار روز یکشنبه در برنامه “این هفته” ABC گفت که “واکسیناسیون عمومی تر” ممکن است در حدود فوریه یا مارس در دسترس باشد و برای هر آمریکایی که درخواست می کند تا سه ماهه دوم واکسن کافی وجود داشته باشد.

سرخوردگی و زنگ خطر یکی از اعضای ارشد کاخ سفید برای مبارزه با ویروس در تضاد با سکوت نسبی شخص رئیس جمهور است.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا که ماه آینده دفتر خود را ترک خواهد کرد ، از ذکر تعداد تلفات این بیماری اجتناب کرده است. وی در عوض از زمان شکست در انتخابات نوامبر به جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، همچنان بر نارضایتی های شخصی متمرکز بوده است.

تیم بایدن هفته گذشته و پس از تأخیر ناشی از تلاش کاخ سفید برای به تأخیر انداختن انتقال رسمی ، هماهنگی رسمی را با مسئولان پاسخ Covid-19 دولت فعلی آغاز کرد.

دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر دیرینه انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، روز پنجشنبه گفت که موافقت می کند به عنوان مشاور اصلی پزشکی بایدن خدمت کند. او قرار بود همان روز در مورد تیم بایدن اطلاعاتی ارائه دهد.