WHO کنفرانس مطبوعاتی درباره شیوع ویروس کرونا را برگزار می کند

https://www.youtube.com/watch؟v=NAGDGjPeaNg

[The stream is slated to start at 11:00 a.m. ET. Please refresh the page if you do not see a player above at that time.]

مقامات سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی برای به روزرسانی مردم در مورد شیوع ویروس کرونا هستند که بیش از 67.1 میلیون نفر را در سراسر جهان آلوده کرده است.

شیوع بیماری در بسیاری از کشورهای نیمکره شمالی با شروع هوای سرد بیشتر می شود و مردم را به داخل خانه می برد که ویروس به راحتی گسترش می یابد. Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل WHO نیز ابراز نگرانی در مورد “درک فزاینده از پایان همه گیری” کرده است.

تدروس گفت اگرچه اخبار مثبت در مورد تولید واکسن “به همه ما فشار می آورد” ، اما مردم باید همچنان به راهنمایی های بهداشت عمومی پایبند باشند.

وی روز جمعه گفت: “ما می دانیم که سال سختی انجام شده است و مردم خسته شده اند ، اما در بیمارستان هایی که ظرفیت بالاتری دارند یا از پس ظرفیت بالاتری برمی آیند ، سخت ترین حالت ممکن است.” وی ادامه داد: “همه گیری هنوز یک راه طولانی برای اجرا دارد و تصمیماتی که رهبران و شهروندان در روزهای آینده اتخاذ می کنند هم روند ویروس را در کوتاه مدت مشخص می کنند و هم اینکه چه زمانی این بیماری همه گیر پایان می یابد.”

برای مشاهده آخرین اخبار شیوع Covid-19 ، به روزرسانی های زنده CNBC را بخوانید.