Delta در امریکا برای حذف هزینه های تغییر بلیط بین المللی شرکت می کند

هواپیماهای Delta Air Lines Airbus A330 همانطور که در هنگام نزدیک شدن در فرودگاه بین المللی Schiphol آمستردام در هلند مشاهده می شود.

NurPhoto | NurPhoto | گتی ایماژ

Delta Air Lines از شر 200 دلار هزینه تعویض بلیط بین المللی خلاص می شود و در اقدامی با هدف تشویق تقاضای کاهش یافته در همه گیر ، به American Airlines پیوست.

دلتا ، آمریكا و یونایتد در ماه آگوست هزینه تغییر پروازهای داخلی را كاهش دادند. ماه گذشته آمریکایی این سفر را به سفرهای بین المللی از جمله مسیرهای طولانی مدت گسترش داد.

طبق اعلام وزارت حمل و نقل ، هزینه های تغییر و لغو سال گذشته 2.8 میلیارد دلار برای شرکت های حمل و نقل ایالات متحده به همراه داشته است. اما با توجه به میزان تقاضای سفر در حدود یک سوم سطح سال گذشته و سفرهای پرمخاطره بین المللی به ویژه متضرر ، شرکت های هواپیمایی در تلاشند سیاست هایی را که مسافران را به رزرو ترغیب می کند شل کنند.

اد باستین ، مدیرعامل دلتا ، در مصاحبه ای با “Squawk on Street” از CNBC ، در پاسخ به این س askedال که آیا در صورت بهبود تجارت ، هزینه ها برمی گردد ، گفت: “آنها برای همیشه از بین رفته اند.” “ما فقط دلیل دیگری نمی خواهیم که مشتریان از رزرو و انجام برنامه های سفر پیشرفته عصبی باشند.”

استثنائات شامل بلیط های اقتصادی پایه است که قابل استرداد نیستند ، اگرچه Delta برای همه بلیط ها تا ماه مارس معافیت هزینه دارد و سفرهایی که از خارج از آمریکای شمالی آغاز می شوند. همچنین مسافران باید هرگونه تفاوت در کرایه را پرداخت کنند.

باستیان گفت: تقاضای سفر در دسامبر احتمالاً حدود یک سوم سطح سال گذشته است ، جایی که در حال حاضر معلق است ، اما فروش باید در بهار افزایش یابد.