AWS نمونه های محاسباتی EC2 را با Apple MacOS اجرا می کند

اندی جاسی ، مدیر اجرایی خدمات وب در Amazon.com Inc ، در اجلاس خدمات وب آمازون (AWS) در سانفرانسیسکو در 19 آوریل 2017 صحبت می کند.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

بخش ابری آمازون در اوایل سه شنبه در دسترس بودن نمونه های جدید محاسبات مجازی برای توسعه دهندگان نرم افزاری که سیستم عامل MacOS اپل را اجرا می کنند ، اعلام کرد که جایگزینی برای مایکروسافت ویندوز و لینوکس منبع باز است.

سرویس های وب آمازون بازار زیرساخت های ابری را کنترل می کند و تلاش کرده است تا با افزودن منظم به مجموعه گسترده ای از ابزارها ، برتری خود را در برابر افرادی مانند Google و Microsoft حفظ کند. تاکنون هیچ ارائه دهنده اصلی ابر ابزاری برای اجاره زیرساخت محاسبات از راه دور با MacOS از ابرهای خود ایجاد نکرده است. در نتیجه ، حداقل در ابتدا ، آمازون یک مزیت دارد که می تواند مشتریان را به سمت AWS که منبع اصلی درآمد عملیاتی آمازون است ، جذب کند.

بر اساس بیانیه ای ، AWS به جای اجرای MacOS بر روی سرورهای رایانه ای استاندارد خود ، از رایانه های Mac Mini اپل با تراشه های Intel Core i7 بهره می برد تا نمونه های محاسبات مجازی EC2 را با MacOS ارائه دهد. سخنگوی روز دوشنبه به CNBC گفت ، این نمونه ها بر روی فلز برهنه اجرا می شوند ، به این معنی که یک توسعه دهنده به جای ماشین های مجازی ، که برش های کوچک مجازی رایانه های فیزیکی را تحویل می دهند ، قدرت کامل Mac را بدست می آورد. AWS در یک پست وبلاگ گفت: نمونه هایی از ویژگی های Mac Minis تراشه های مبتنی بر M1 Arm اپل در سال 2021 وارد می شوند.

توسعه دهندگان می توانند نسخه های اولیه برنامه های خود را بر روی نمونه ها قرار دهند تا قبل از ارائه به روزرسانی برای کاربران نهایی ، آزمایشات لازم را انجام دهند. نمونه ها راهی را برای استفاده از راه دور از نرم افزارهای خاص Mac مانند محیط توسعه یکپارچه Xcode فراهم می کنند. از طریق Xcode ، توسعه دهندگان می توانند برنامه ها را در App Store اپل بارگذاری کنند. توسعه دهندگان می توانند این کار را با رایانه های Mac موجود یا با تکیه بر متخصصان Mac مانند MacStadium انجام دهند.

Intuit ، مشتری اصلی AWS ، استفاده از نمونه های جدید Mac را آغاز کرده است و شرکت تابعه Ring آمازون قصد دارد از آنها استفاده کند. بر اساس این بیانیه ، نمونه ها از پنج منطقه 23 مرکز داده AWS موجود در سراسر جهان موجود است.

آمازون و اپل رابطه نزدیک دارند. سرویس های iCloud اپل به AWS متکی هستند. از سال گذشته اپل بیش از 30 میلیون دلار برای AWS هزینه کرده بود. سخنگو گفت ، AWS در حال خرید Mac Minis از اپل برای تهیه نمونه های Mac است.

کنفرانس سالانه Reinvent AWS ، به طور معمول اجتماع مشتریان ، سازندگان نرم افزار و کارمندان در لاس وگاس ، به دلیل شیوع ویروس کرونا در روز دوشنبه به عنوان یک رویداد آنلاین آغاز به کار کرد.

تماشا کردن: مدیر عامل شرکت آتوس گفت: Cloud یکی از عمده ترین روندهای دیجیتالی است که توسط Covid تسریع می شود