شهردار جکسون می گوید: “بدون قافیه و دلیل” چرا فرماندار می سی سی پی حکم ماسک در سراسر کشور را تغییر داد

جكسون ، شهردار می سی سی پی ، چوكو لومومبا ، در یك مصاحبه عصر جمعه در “اخبار با شپرد اسمیت” گفت ، “به نظر نمی رسد برخی از تصمیمات برای معكوس كردن دستورات ماسك در سطح استان قافیه یا دلیل داشته باشد” به عنوان نرخ بستری در ویروس کرونا. رسیدن به بالاترین سطح در ایالت 2.5 ماهه.

لومومبا گفت: “ما نه تنها پایتخت ، بلکه پایتخت بهداشت و درمان در ایالت می سی سی پی هستیم.” “بنابراین تصمیماتی که در سطح ایالت اتخاذ می شود ، بر شهر جکسون تأثیر می گذارد و در نهایت بر دسترسی به تخت بیمارستان نیز تأثیر می گذارد.”

مطبوعات آزاد می سی سی پی گزارش دادند که هیچ تخت ICU در جکسون باقی نمانده است. مطابق با پروژه ردیابی Covid ، می سی سی پی به طور متوسط ​​7 روز Covid-19 میزان مثبت 15.6٪ داشته است. از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، سرانه ها و مرگ و میرها در می سی سی پی ششمین کشور در کل ایالت است. فرماندار می سی سی پی ، تیت ریوز (R) اجازه داد که مأموریت ماسک در سراسر کشور در 30 سپتامبر منقضی شود. آزمایش مثبت دختر ریوز برای کووید انجام شد و او و همه خانواده اش در حال حاضر در قرنطینه هستند.

لومومبا ارتباط خود با فرماندار ریوز را “لمس کن و برو” توصیف کرد و نیاز به یک استراتژی یکنواخت را در سطح ایالت و کشور برجسته کرد. جکسون علی رغم تصمیم استاندار مبنی بر انقضا دوره مأموریت در سطح ایالت ، تحت حکم نقاب باقی ماند.

لومومبا گفت: “ما در جکسون وظیفه ماسک خود را در سرتاسر کشور حفظ کرده ایم و موفقیت نسبی نیز در این زمینه داشته ایم.” “در ماه اکتبر ما در واقع 11.4٪ کاهش در میزان عفونت داشتیم ، اما به نظر می رسد این افزایش باشد.”

لومومبا همچنین اذعان کرد که همه گیری هر چه بیشتر نابرابری ها را در می سی سی پی ، که به عنوان فقیرترین ایالت کشور شناخته می شود ، آشکار می کند. جکسون یکی از بزرگترین صحراهای غذایی کشورها است و دسترسی به غذای سالم با بیماری همه گیر بیشتر شده است. در اوایل سال جاری لومومبا حتی برای مقابله با چالش ورود مواد غذایی مغذی به مناطق کم مصرف در جکسون ، که یکی از بالاترین میزان چاقی را در کشور دارد ، ابتکار عمل خود را با غذاهای بسته بندی شده Dole آغاز کرد. چاقی یکی از بزرگترین عوارض بالقوه Covid است.

لومومبا گفت: “افرادی که به طور منظم به مراقبت های بهداشتی دسترسی ندارند ، افرادی هستند که به دلیل شرایط زمینه ای بهداشتی ، مستعدترین افراد هستند و بنابراین استفاده از شرایط موجود در می سی سی پی ، شرایطی است که رسیده است.” “بنابراین این ممکن است کانون مناطقی باشد که ما باید در غیاب یک استراتژی یکنواخت و یک استراتژی فعال بیشترین نگرانی را داشته باشیم.”