سرمایه گذاران آسیایی باید بر روی داده های “قوی” منطقه تمرکز کنند: آبردین

رئیس جمهور دونالد ج. ترامپ درست در پایان راهپیمایی درست قبل از عزیمت او می رقصد.

بن هستی | گروه رسانه نیوز | گتی ایماژ

سنگاپور – کنت آکینتهو ، رئیس بدهی حاکمیت آسیا ، گفت: سرمایه گذاران آسیایی باید به جای نتایج انتخابات ایالات متحده ، بر روی داده های قدرتمندی که از منطقه خارج می شود تمرکز کنند.

آكینتوه روز پنجشنبه به “Street Signs Asia” CNBC گفت: “به نظر من شگفت آور است كه ما دو روز اینجا نشسته ایم و درباره انتخابات بحث می كنیم و به سختی كسی را شنیده ام كه ​​درباره داده ها صحبت كند.”

وی گفت: “برای آسیا ، بسیار مهم است که به یاد داشته باشیم که انتخابات در واقع مهمترین مسئله نیست.” “داده ها یکی از مهمترین موارد در حال انجام هستند.”

آکینتهو به داده های “قوی” اخیر که از آسیا پدید آمده است و نشان می دهد حرکت بهتر از حد انتظار ادامه دارد ، اشاره کرد.

وی گفت: “من فکر می کنم به همین دلیل است که شما عملکرد خوبی از دارایی های منطقه خارج از انتخابات می بینید و ما فکر می کنیم که این روند ادامه خواهد داشت.” “در نهایت این موارد به دلیل اصول اساسی پیش می روند بنابراین ما فکر می کنیم که موقعیت های تراز پرداخت خارجی با شروع سال آینده و در بیشتر سالهای آینده همچنان پشتیبانی می شوند.”

روز پنجشنبه سهام آسیا و اقیانوسیه ظاهر شد و شاخص Hang Seng در بازارهای مهم منطقه پیشرو بود ، زیرا از بعد از ظهر پنجشنبه به وقت سنگاپور بیش از 2 درصد افزایش یافت.

آکینتهوه گفت: “شما اکنون شاهد بهبود در صادرات ، تولید ، شاخص های (شاخص مدیران خرید) هستید – نه تنها در تولید بلکه در مکان هایی مانند چین و هند … بخش خدمات نیز”. “ما قبلاً داده های اقتصادی بهتری از آنچه پیش بینی می کردیم دیده ایم ، بنابراین … حرکت رشد در سال آینده در واقع بسیار خوب به نظر می رسد.”

روز چهارشنبه ، یک نظرسنجی خصوصی نشان داد که فعالیت بخش خدمات چین در ماه اکتبر رشد می کند. این در پشت انتشار داده هایی بود که روزها قبل منتشر شد و نشان داد گسترش ادامه در بخش تولید چین در ماه اکتبر است.

در همین حال ، به گفته رویترز ، یک نظرسنجی خصوصی نشان داد که فعالیت خدمات در هند برای اولین بار در هشت ماه در ماه اکتبر در حال رشد است.