دکتر می گوید: “ایالات متحده می تواند” 100،000 مورد مرگ دیگر را تا روز تحلیف “مشاهده کند

رئیس دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون ، دکتر آشیش جها ، هشدار داد که ایالات متحده “می تواند شاهد 100000 مورد مرگ دیگر تا روز مراسم تحلیف” باشد ، زیرا نرخ مرگ ویروس کرونا افزایش یافته و متخصصان بهداشت عمومی زنگ خطر را ایجاد می کنند.

جها در مصاحبه عصر جمعه در “اخبار با شپرد اسمیت” گفت: “وقتی به چشمه وارد شویم ، می توانیم به راحتی 450،000 یا حتی 500،000 مرگ داشته باشیم.” “این همه به ما بستگی دارد ، اگر کارهایی را انجام دهیم که هوشمندانه باشد ، می توانیم از این کار جلوگیری کنیم. اگر این کار را نکنیم ، می توانیم به راحتی در 400،000 تا 500،0000 مرگ و میر واقع شویم ، که نجومی است.”

داده های دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد ، ایالات متحده در روز پنجشنبه گزارش 187،000 مورد جدید ویروس کرونا و 2،015 مورد مرگ را گزارش کرده است که بیشترین میزان آن از ماه مه است ، زیرا این کشور با شیوع شدید به فصل تعطیلات روبرو است. در اوج موج دوم در هفته سوم جولای ، روزانه 863 نفر به طور متوسط ​​می میرند. با این حال ، در هفته سوم نوامبر ، موارد همچنان در حال افزایش است و به طور متوسط ​​روزانه 1335 نفر در حال مرگ هستند ، اطلاعات JHU نشان می دهد.

Case Fatality Rate (CFR) – درصد كليه افراد مثبت كوويد در آمريكا كه سرانجام بر اثر ويروس كرونا مي ميرند – نگران كنندگان متخصصان بهداشت است. طبق تجزیه و تحلیل CNBC از داده های جان هاپکینز ، از اول ژوئیه CFR 1.4٪ بوده است ، اما اگر CFR در تعداد بسیار زیادی که اکنون شاهد آن است ثابت بماند ، ایالات متحده در آینده نزدیک می تواند 2500 مرگ در روز را ببیند. .

جها گفت: “ازدحام جمعیت در بیمارستان ها منجر به افزایش میزان مرگ و میر می شود.” “تعداد مرگ های وحشتناکی که اکنون می بینیم در هفته ها و متأسفانه حتی در ماه های آینده نیز به طور معنی داری بدتر خواهد شد.”

در کانکتیکات ، تعداد با سرعت بالایی در حال رشد است. 96٪ از جمعیت این ایالت اکنون تحت “هشدار قرمز” Cached قرار دارند. این بالاترین سطح هشدار ممکن در سیستم Covid کدگذاری شده در ایالت است. این ایالت در طی شش ماه گذشته در بیمارستان در کوید بستری است و طبق برنامه پیگیری کوید ، در طول هفته گذشته به طور متوسط ​​1926 مورد در روز داشته است.

فرماندار کنتیکت ، ند لامونت (د) به میزبان شپرد اسمیت گفت که وی “از نظر توانایی بیمارستان در ایالت خود” احساس خوبی دارد “، اما او نگران سلامتی کارکنان مراقبت های بهداشتی در این بیمارستان ها است.

لامونت گفت: “آنچه که من نگران آن هستم پرستاران و مدارک پزشکی است ، من فکر می کنم که این مسئله نقطه خفقان ما خواهد بود.” “همان جایی است که باید مطمئن شوم که در آنجا پشتیبان گیری زیادی برای مقابله با استرس داریم.”

وقتی نوبت به نیویورک می رسد ، لامونت گفت که با تعطیلی مدارس و باز نگه داشتن رستوران ها موافق نیست و گفت که “این راه نادرستی است.” Covid در میان کودکان مدرسه ای کانکتیکات سر به فلک می کشد. در این هفته ، موارد در میان دانش آموزان K-12 بیش از 70 درصد نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است. فرماندار لامونت برای باز نگه داشتن مدارس برای یادگیری حضوری مبارزه کرده است و او به اسمیت گفت که دیگر درباره آن فکر نمی کند.

لامونت گفت: “احتمال اینکه شما در خارج از مدرسه – ترکیبی ، از راه دور یا یادگیری مجازی – آلوده باشید بسیار بیشتر از کلاس است.” “همه کارهایی که انجام می دهم ، می خواهم بجنگم تا آن بچه ها آن تجربه کلاس را داشته باشند ، اما من می خواهم هر هفته یک هفته این کار را انجام دهم.”

لامونت افزود که او در حال کار بر روی افزایش ظرفیت آزمایش در میان صف های طولانی ساعت در سراسر ایالت خود است. جها بر اهمیت دو ماه آینده در کاهش سرعت عفونت برای موفقیت در آینده تأکید کرد.

جها گفت: “ما می توانیم یک تغییر گسترده ایجاد کنیم.” وی افزود: “ما می توانیم واكسن را آسان تر كنیم ، می توانیم جان بسیاری را نجات دهیم و از شلوغی بسیاری از بیمارستان ها جلوگیری می كنیم.”