دکتر آنتونی فاوسی در مورد پیشرفت ویروس کرونا با شبکه JAMA بحث می کند

[The stream is slated to start at 3:00 p.m. ET. Please refresh the page if you do not see a player above at that time.]

دکتر آنتونی فاوچی ، مشاور ویروس کرونا در کاخ سفید قرار است روز چهارشنبه با مجله انجمن پزشکی آمریکا در مورد آخرین تحولات همه گیر Covid-19 بحث کند.

ایالات متحده در حال گزارش موارد جدید با رکورد بالا در روز است که شیوع آن در غرب میانه گسترش یافته است. براساس تجزیه و تحلیل CNBC از داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده 73240 مورد جدید را در روز سه شنبه گزارش کرده است ، که میانگین هفتگی موارد جدید را به حدود 71،832 مورد می رساند ، که یک رکورد جدید و افزایش بیش از 20 درصد نسبت به یک هفته قبل است. .

برخی از مناطق کشور برای جلوگیری از شیوع ویروس به محدودیت های بیشتری اعتماد می کنند. فرماندار ایلینوی JB پریتزکر روز سه شنبه اعلام کرد رستوران ها و بارهای شیکاگو از امروز جمعه باید بخش های غذاخوری داخلی خود را تعطیل کنند. ال پاسو ، تگزاس ، برای محافظت از بیمارستان ها و کارگران “خسته و خسته” ، منع رفت و آمد قبلی ایجاد کرد.

در همین حال ، دولت ترامپ گفته است “رئیس جمهور همچنان به میزبانی تجمعات شلوغ در فشار نهایی پیش از انتخابات 3 نوامبر” “کنترل همه گیری نیست”. ترامپ اصرار داشت که آخرین موج رسیدگی به پرونده ها نتیجه آزمایش بیشتر Covid-19 بوده است ، علیرغم اینکه مقامات ارشد دولت غیر از این گفته اند.

– CNBC ویل فوئر به این گزارش کمک کرد

برای دیدن آخرین اخبار شیوع Covid-19 ، به روزرسانی های زنده CNBC را بخوانید.