ترجمه متن انگلیسی به فارسی

خدمات ترجمه گواهی مرگ
این یک دنیای پیشرفت سریع فن آوری است که با گسترش بین المللی و مشاغل تجاری در خارج از کشور مبدا مشخص شده است. ترجمه دقیق متن انگلیسی به فارسی از آنجا که شرکت ها و افراد بیشتری به اهمیت انتقال به کشورهای خارجی پی می برند ، برای تحقق بخشیدن به انتقال ، به خدمات ترجمه احتیاج دارند.

اسناد و مدارک و کارهای کاغذی مورد نیاز برای این انتقال ، خواه مربوط به مهاجرت باشد یا ثبت سوابق ، باید به زبان قابل فهم و صحبت در کشور هدف ترجمه شود.

یکی از این اسناد ، گواهی مرگ است.
گواهی فوت سندی است که در صورت مهاجرت یا ثبت پرونده مورد نیاز است. اکثر افراد ترجیح می دهند گواهی مرگ عزیزانشان را ترجمه کنند تا سابقه ای را با خود حفظ کنند. به همین دلیل خدمات ترجمه تخصصی گواهی فوت برای بسیاری CHS – NEWS از افراد یک ضرورت است.

Mars Translation یک آژانس ترجمه حرفه ای تحسین شده بین المللی است که تقریباً دو دهه تجربه خدمات ترجمه دارد. اما ترجمه اسناد تنها خدمات ارائه شده توسط متخصصان ترجمه مریخ نیست. برای آگاهی از موارد دیگری که این دارالترجمه حرفه ای به مشتریان بین المللی خود ارائه می دهد ، به ادامه مطلب بروید:

ترجمه های با کیفیت
ترجمه مارس بر اساس اصول کیفیت ، قابلیت دسترسی و انعطاف پذیری ساخته شده است. به عنوان یک دارالترجمه که 17 سال در برابر آزمون زمان ایستاده و ترجمه بیشماری از اسناد و سایر خدمات را ارائه داده است ، کیفیت ترجمه ها یکی از بهترین ها خواهد بود.

به همین دلیل Mars Mars دارای استانداردهای کیفیت ISO 9001: 2008 است و همچنین عضوی ترجمه متن انگلیسی به فارسی آنلاین از موسساتی مانند انجمن مترجمین آمریکا (ATA) و انجمن جهانی سازی و بومی سازی (GALA) است. علاوه بر این ، Mars Mars همچنین از قوانین و مقررات GDPR پیروی می کند تا از بالاترین استانداردها و روشهای کیفی مطلع شود

زبان شناسان مجاز
یکی دیگر از کیفیت که باعث می شود مریخ ترجمه رقابتی در میان دیگر شرکتهای ترجمه در ارائه مرگ خدمات ترجمه گواهی حضور از زبان شناسان گواهی و مترجمان است.

Mars Translation دارای بیش از 5000 مترجم و زبان شناس خبره است که خدمات ترجمه با کیفیت را به بیش از 120 زبان جهانی ارائه می دهند. آنها نه تنها قادر به پوشش تعداد زیادی از زبانها برای ترجمه هستند ، بلکه قادر به تحویل آنها قبل از موعد مقرر نیز هستند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که نقل قول خود را ثبت کنید و نیازهای خود را اعلام کنید ، زیرا زبان شناسان آن را بدون هیچ زحمتی از آنجا می گیرند.

قیمت مقرون به صرفه
هنگامی که فردی به دنبال ترجمه اسناد خود است ، هزینه یکی از عوامل تعیین کننده ای است که وی برای آن خدمات انتخاب می کند ، نرخ ترجمه است . ترجمه مارس می فهمد که محدودیت های هزینه ای برای افراد و شرکت ها اغلب آنها را مجبور به انتخاب خدمات ارزان قیمت که کیفیت پایین دارند می کند.

به همین دلیل است که ترجمه مارس دارای ارزان ترین و رقابتی ترین نرخ ها در بازار ترجمه گوگل ترنسلیت است که نرخ های استاندارد آن از پایین تر از 0.044 دلار در هر کلمه و نرخ های حرفه ای 0.056 دلار در هر کلمه شروع می شود . علاوه بر این ، این نرخ ها از هیچگونه هزینه پنهانی یا هزینه کارشناسی عاری هستند.

پشتیبانی از چند قالب
Mars Translation خدمات ترجمه گواهی فوت حرفه ای را در قالب دلخواه شما ارائه می دهد. اسناد شما در قالب PDF ، DOC ، XLS ، XliFF یا CSV باشد ، بدون در نظر گرفتن زبان و تعداد کلمات ، از خدمات ترجمه یکپارچه و متخصص اسناد خود اطمینان حاصل کنید .

ترجمه مارس نه تنها در ترجمه اسناد تخصص دارد ، بلکه ترجمه وب سایت ها ، نرم افزارها ، بازی ها ، تجارت الکترونیکی و سیستم عامل های یادگیری الکترونیکی را نیز برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان بین المللی خود در بر می گیرد.

تحویل سریع
همانطور که در بالا ذکر شد ، متخصصان و متخصصان زبانشناسی Mars Translation خدمات ترجمه را حتی قبل از پایان تاریخ موعد به سرعت و به طور کارآمد ارائه می دهند. دلیل این امر این است که این زبان شناسان ترجمه بیش از 30000 سند را تاکنون انجام داده اند و هرکدام از آنها مطابق با نیازهای مشتریان ترجمه مارس بوده اند.

به همین دلیل است که این مشتریان به خدمات سریع و کارآمد ترجمه Mars اعتماد می کنند زیرا هرگونه تأخیر در خدمات می تواند به معنای ناکارآمدی برای مشتریان باشد و منجر به عدم رضایت مشتری شود.

نتیجه
گواهی فوت سندی است که افراد برای نگهداری سوابق در طول مراحل مهاجرت یا در صورت اخذ تابعیت یک کشور مورد نیاز هستند. به همین دلیل خدمات ترجمه قوی و حرفه ای با بالاترین کیفیت برای ترجمه این سند به زبان انتخاب مشتری مورد نیاز است.

ترجمه مارس با توجه به اینکه تمام اسناد ارسالی به آن را با حداکثر دقت و صحت ترجمه می کند ، نیازهای مشتریان محترم خود را تعیین می کند.