بازده خزانه داری در حالی که سرمایه گذاران در انتظار محرک بیشتر هستند ، حرکت می کند

در حالی که سرمایه گذاران منتظر تصویب بسته محرک ویروس کرونا در کنگره بودند ، صبح روز دوشنبه بازدهی خزانه داری آمریکا کاهش یافت.

بازده اسکناس 10 ساله خزانه داری معیار در ساعت 5:08 بامداد به 0.938٪ کاهش یافت ، در حالی که بازده اوراق خزانه داری 30 ساله به 1.696٪ کاهش یافت. بازده معکوس به سمت قیمت حرکت می کند.

بازدهی خزانه داری در روز دوشنبه کاهش یافت ، زیرا انتظار برای امضای دور دیگری از بودجه تسکین دهنده بیماری همه گیر در ایالات متحده ادامه داشت ، با کنگره که ماه ها به دلیل بسته ای در بن بست بود.

فایننشال تایمز گزارش داد ، یک گروه دو حزبی از سناتورهای آمریکایی قرار است روز دوشنبه قانونی را برای یک بسته محرک اضافی به ارزش حدود 908 میلیارد دلار ارائه دهد.

نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان روز جمعه گفت که “حرکت” به سمت یک معامله محرک ویروس کرونا را دید. رهبر اقلیت سنا ، چاک شومر ، پس از انتشار اطلاعاتی که جمعه نشان داد رشد مشاغل ایالات متحده در ماه نوامبر کاهش یافته است ، بار دیگر خواستار کمک مالی شد ، در حالی که جو بایدن رئیس جمهور منتخب نیز خواستار “اقدام فوری” در مورد یک معامله محرک شد.

داده های حقوق و دستمزد غیر مزرعه ای ایالات متحده در ماه نوامبر نشان داد که فقط 245،000 شغل در ماه گذشته ایجاد شده است که بسیار کمتر از 440،000 حقوق و دستمزد جدید است که اقتصاددانان پیش بینی کرده بودند و 610،000 شغل اضافه شده در ماه اکتبر.

مقاله های جدید  یک متخصص بهداشت می گوید نژاد واکسن شبیه قانون جنگل است

داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز نشان داد ، موارد ویروس کرونا در ایالات متحده به سرعت در حال افزایش است ، و عفونت های تایید شده به 14760،627 رسیده است.

حراج ها به قیمت 54 میلیارد دلار اسکناس 13 هفته ای و 51 میلیارد دلار اسکناس 26 هفته ای برگزار می شود.

– جیکوب پراموک از CNBC در این مقاله همکاری کرد.