از نظر پزشکان که فکر می کنند ترامپ همه گیری را دستپاچه می کند ، انتخابات فشرده به عنوان یک توهین تلقی می شود

در بهار ، كارگران پزشكي آمريكا به عنوان قهرمان اعلام شدند. اما با سقوط ، شعارها شروع به تغییر کرد ، مردم به طور فزاینده ای از بیماری همه گیر ویروس کرونا خسته می شوند و رئیس جمهور دونالد ترامپ پزشکان را به تورم حسابهای Covid-19 برای پول متهم می کند.

با ادامه افزایش تعداد کشته شدگان ویروس کرونا ، بسیاری از کارگران پزشکی اظهار امیدواری کردند که پیروزی چشمگیر جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات را به دست آورند ، وی گفته است که در صورت پیروزی در ریاست جمهوری از توصیه های دانشمندان پیروی خواهد کرد.

دکتر جان پورالکال ، پزشک طب اورژانس مستقر در کارولینای شمالی گفت: “ترامپ به صداقت ما توهین کرده و اجازه داده است بیش از هفت ماه هرج و مرج و مرگ بیش از حد به کوید انجام شود.” وی گفت: “برای من بسیار تعجب آور است.” “اما ما اینجا هستیم.”

نظرسنجی های مختلف نشان می دهد که اکثر آمریکایی ها مدیریت ویروس کرونا توسط دولت را تأیید نمی کنند. در ماه جولای ، طبق گزارش مرکز تحقیقات امور عمومی آسوشیتدپرس-NORC ، فقط 32٪ از آمریکایی ها گفتند که استراتژی همه گیری ترامپ را تأیید می کنند. در ماه اوت ، از هر 10 آمریکایی 7 نفر که به نظرسنجی CNN پاسخ دادند ، گفتند که پاسخ رئیس جمهور شرم آور است. NBC با نظرسنجی از روز انتخابات و رای گیری زودهنگام ، نشان داد که 51٪ از رای دهندگان فکر می کنند تلاش های ایالات متحده برای مهار شیوع به خوبی پیش نمی رود.

بایدن هنوز ممکن است یک پیروزی کسب کند. اما پس از آنکه دولت ترامپ متخصصان پزشکی خود را در مورد همه چیز ، از پوشیدن ماسک گرفته تا بازگشایی مدارس در ابتدای شیوع ، تضعیف یا تناقض کرد ، مسابقه تنگ مانند بسیاری از پزشکان که با همه گیری مبارزه می کنند ، مانند یک سیلی در چهره احساس می شود.

تگزاس و فلوریدا – جایی که تاکنون به ترتیب بیش از 960،000 و 827،000 مورد تایید شده وجود داشته است – کاملاً به دنبال ترامپ بودند حتی اگر دموکرات ها فکر می کردند این شیوع در برخی از ایالت های قرمز به آنها فرصت جنگ داده است.

دکتر کریشنا کوماندوری ، پزشک مستقر در میامی ، گفت: “بسیاری از ما اکنون س questionال می کنیم که آیا در یک اتاق اکو صحبت می کنیم؟” شهرستان میامی-داد ضربه بزرگی به مبارزات انتخاباتی بایدن در فلوریدا وارد کرد و به مهر و موم دولت برای ترامپ کمک کرد.

براساس نظرسنجی NBC ، اقتصاد و نه همه گیر ، برای 70٪ از رای دهندگان ترامپ در اولویت قرار دارد.

از نظر پزشكانی مانند كومندوری ، اقتصاد و ویروس كرونا بحث جداگانه ای نیستند. وی گفت ، مهار موفقیت آمیز ویروس محدودیت های کمتری را در پی خواهد داشت ، که به ناچار اقتصاد را باز می کند.

کوماندوری ، رئیس پیوند و سلول درمانی در مرکز جامع سرطان سیلوستر ، اضافه کرد: “این باعث می شود که دوباره تجزیه و تحلیل جدی کنم که چگونه می توانم تغییر ایجاد کنم.” “من سه شنبه شب به رختخواب رفتم و احساس واقعی درماندگی و اندوه داشتم.”

البته ، همه کارکنان بخش بهداشت به سمت چپ خم نمی شوند و بسیاری از آنها همچنان از حامیان اصلی دولت ترامپ هستند. یک مطالعه در سال 2016 نشان داد که 46٪ از پزشکان جمهوریخواه هستند. به نظر می رسد اوضاع در چهار سال گذشته تغییر کرده است ، با تجزیه و تحلیل های اخیر نشان می دهد که پزشکان بیشتر و بیشتر با دموکرات ها همسو می شوند.

برای کسانی که امسال قاطعانه طرف دموکرات ها را گرفتند ، رقابت برای راحتی بسیار نزدیک بود. و این یک احساس جزئی است.

همانطور که پوراکال اشاره می کند ، صدها کارگر بهداشتی در اثر Covid-19 جان خود را از دست داده اند و تعداد بی شماری دیگر نیز به این بیماری آلوده شده اند.

دکتر آویتال اوگلاسر ، دانشیار و بیمارستان در دانشگاه علوم و بهداشت اورگان افزود: “من واقعاً فکر می کردم که تجربیات ما در سنگرها بر تصمیمات رای گیری مردم تأثیر می گذارد.”

پاسخ ترامپ به این ویروس نشان دهنده بی توجهی به تخصص علمی از جمله کم اهمیت جلوه دادن ماسک ها از سوی وی است. وی گفت که او فکر می کرد بایدن در یک پیروزی بزرگ پیروز خواهد شد ، بنابراین مسابقه تنگاتنگ یک زنگ خطر واقعی است. حتی اگر بایدن در نهایت برنده شود ، او به این فکر کرده است که چه کاری می تواند انجام دهد تا در آینده موثرتر با مردم ارتباط برقرار کند.

وی گفت: “کشور ما از آموزش علوم و ریاضیات بسیاری از کشورهای دیگر برخوردار نیست.”

برخی دیگر می گویند که پس از ماهها مبارزه با ویروس کرونا احساس خستگی کرده اند و آنها امیدوار بودند که یک روحیه کاملاً پیروز بایدن داشته باشند.

جیمز کرجج ، مدیر پرستاری مستقر در شیکاگو ، اضافه کرد: “من نمی توانم احساس کنم به عنوان یک کارگر بهداشتی که ملت واقعاً ما را ناامید می کند … حتی اگر بایدن پیروز شود.” “همه کف زدن ها احساس داشتن یک رژیم غذایی ناشایست را هنوز هم عوض نمی کنند.”

دکتر جورج آلبا ، متخصص ریه ، مستقر در منطقه بوستون ، گفت که این انتخابات احساس ناامیدی برای وی ایجاد می کند. او مجبور بود هفته ها جدا از خانواده اش زندگی کند تا امنیت آنها را حفظ نکند و ساعت های طولانی برای معالجه بیماران Covid-19 کار کرده است.

وی گفت: “ما احساس می كردیم كه تا زمانی كه ویروس كرونا ویروسی سیاسی نشده و دولت شروع به كاهش اعتماد به دانشمندان كند ، از حمایت ملت برخوردار هستیم.” “احساسات در مورد حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی فقط تا زمانی که از نظر سیاسی مناسب باشد ادامه داشت.”

پزشکان دیگر در مورد آنچه بیمارانشان ممکن است پشت سر بگذارند و اینکه چگونه می توانند ارتباط بهتری با آنها داشته باشند بسیار روح جویی کرده اند.

دکتر Laolu Fayanju ، پزشک پزشکی خانوادگی مستقر در اوهایو ، بیماران را در شهرهای به اصطلاح کمربند Rust مانند Youngstown معالجه می کند.

او از بسیاری از بیماران خود شنیده است که آنها در طی همه گیری شرایط سختی داشته اند و احساس تنهایی و گوشه گیری می کنند. دیگران نگران چشم انداز شغلی خود هستند و احساس قوت می کنند که وعده های ترامپ برای بازگرداندن مشاغل تولیدی است.

او درک کرده است که بسیاری از این بیماران در اوهایو به ترامپ پیروزی دادند.

وی گفت: “من در راه کار خود از طریق این کارخانه سابق اتومبیل جنرال موتورز رانندگی می کنم.” “این مانند یک مقبره احساس می شود ، نمایشی نمادین از آنچه که منطقه از آن عبور می کند.”