TikTok مجریان محتوای فیس بوک را به مرکز اعتماد و امنیت خود جلب می کند

در این تصویر عکس دختری در 10 ژوئیه 2007 در لندن ، انگلیس به سایت شبکه اجتماعی فیس بوک می رود.

کریس جکسون | مجموعه کریس جکسون | گتی ایماژ

لندن – طبق تحلیل LinkedIn توسط CNBC ، بسیاری از ناظران محتوای فیس بوک که در شرکت های برون سپاری مانند Accenture ، CPL ، Hays و Voxpro کار می کنند ، برای بازی در نقش های داخلی در TikTok ترک شده اند.

شرکت های برون سپاری تحت قرارداد فیس بوک هستند و غول رسانه های اجتماعی از آنها به عنوان پیمانکار یاد می کند.

تعدیل محتوا به یکی از بزرگترین چالش های شرکت های رسانه های اجتماعی تبدیل شده است. شرکت هایی مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، تیک توک ، توییتر ، یوتیوب و Quora از ترکیبی از نرم افزار و هزاران انسان برای شناسایی و حذف فیلم ها ، عکس ها و سایر مطالب مغایر با قوانین آنها استفاده می کنند. این شامل همه موارد از پست های رئیس جمهور دونالد ترامپ گرفته تا سخنان نفرت انگیز ، تروریسم ، کودک آزاری ، خودزنی ، برهنگی و سو drug مصرف مواد مخدر است.

بر اساس تجزیه و تحلیل LinkedIn ، بیش از 25 نفر برای پیوستن به TikTok نقش خود را در جایی که روی محتوای فیس بوک کار می کردند ، ترک کرده اند. دلایل آنها برای ترک مشخص نیست زیرا آنها به درخواست CNBC برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

سخنگوی فیس بوک به CNBC گفت: “بازرسان محتوای ما نقش مهمی در ایمن نگه داشتن سیستم عامل ما برای میلیاردها کاربر دارند. به همین دلیل اطمینان حاصل می کنیم که شرکای ما حقوق و مزایای رقابتی ، محیط کار با کیفیت بالا و آموزش ، مربیگری ، راهنمایی و پشتیبانی لازم برای بررسی موفقیت آمیز محتوا. “

TikTok از اظهارنظر در مورد این داستان خودداری کرد ، در حالی که CPL بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.

تعدیل محتوای فیس بوک

کریس گری 54 ساله ، ساکن دوبلین ، مدت 10 ماه در CPL محتوای فیس بوک را تعدیل کرد ، این به شرکت های فناوری جهانی کمک می کند تا فعالیت خود را در ایرلند مستقر کرده و کارگران فناوری را در آن کشور و سراسر اروپا استخدام کنند. وی به CNBC گفت كه این “كار وحشتناكی” است و افزود كه TikTok “بسیار بهتر” به نظر می رسد ، تا حدودی به این دلیل كه هنوز آنقدر محتوای شدید در آنجا بارگذاری نشده است.

در حالی که در CPL بود ، گری مجبور شد در یک شیفت شب که از ساعت 6 بعدازظهر تا 2 بامداد با “چیزهای ناپسند” روبرو شود به او 12 یورو 98 سنت (15.39 دلار) تا 8 بعد از ظهر پرداخت شد ، زمانی که دستمزد 25 درصد افزایش یافت. وی با بیان اینکه دوبلین یکی از گران ترین شهرهای اروپا است ، گفت: “این پول زیادی نیست.” گری گفت ، کارمندان با غذایی که از دفتر مجاور فیس بوک به آنجا حمل شده و دوباره گرم می شدند ، تغذیه می شدند.

دفتر CPL خودش روشن و هوا بود و شکلک های زرد شش فوت روی دیوار نقاشی کرده بود. گری گفت: “همه چیز بسیار جالب و هیجان انگیز به نظر می رسد اما بعد از مدتی شما فقط در این باتلاق ناامیدی فرو می روید.”

در طول شیفت کاری خود ، او هر ساعت حدود 100 قطعه از مطالب را مرور می کرد که به عنوان خشن ، مزاحم ، نژادپرستانه یا نفرت انگیز گزارش شده بود. گری ، که اکنون به عنوان راهنمای تور کار می کند ، گفت: “شما در این باره تصمیم خود را می گیرید و به محض اینکه به پایین می رسید ، محتوای بعدی بارگیری می شود.”

“این ممکن است افرادی باشد که از یک کامیون جایی در خاورمیانه بارگیری می شوند و توسط یک سنگر و مسلسل به صف می شوند یا ممکن است دیو و دورین از هم جدا شده باشند و آنها کمی تف می کنند و ادعا می کنند که چه کسی است جنسی و یک شلخته است ، “گری ادامه داد و افزود که برخی افراد از ابزار گزارشگری” به عنوان سلاحی علیه یکدیگر “استفاده می کنند.

گری یکی از ده ها پیمانکار از سراسر اتحادیه اروپا است که در حال شکایت از فیس بوک و CPL برای اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) است. او می خواهد قاضی حکم کند که “فیس بوک از مردم مراقبت نمی کرد و آنها عمداً نسبت به آنچه اتفاق می افتاد نابینا بوده اند.”

گری گفت: TikTok “ناظران محتوا را در خانه استخدام می کند ، نه از طریق آژانس کارمندان.” “بعلاوه ، آنها ممکن است با کاهش مشکل ، سیستم مناسبی برای کاهش آن (PTSD) داشته باشند. فیس بوک در مورد خطرات بسیار انکار می کند.”

برای اینکه شرکت های برون سپاری می توانند محتوای فیس بوک را تعدیل کنند ، فیس بوک نیاز دارد که آنها در تمام ساعات کار به مشاوره در محل دسترسی داشته باشند. همچنین این امر از آنها می خواهد که برای پشتیبانی روانشناختی لحظه ای به یک شماره تلفن کمک شبانه روزی پرسنلی دسترسی داشته باشند.

فیس بوک همچنین در حال جستجو برای راه حل های فنی است که می تواند تا حد امکان مواجهه با مواد گرافیکی را محدود کند ، از جمله ابزارهای تاری تصاویر گرافیکی به طور پیش فرض قبل از بررسی توسط ناظر.

رشد سریع TikTok

تئو برترام ، مدیر روابط دولت و سیاست های عمومی TikTok در اروپا ، در ماه سپتامبر به سیاستمداران انگلیس گفت که TikTok اکنون بیش از 10 هزار نفر در سراسر جهان برای اعتماد و ایمنی کار می کنند.

TikTok که متعلق به ByteDance چین است ، اخیراً مراکز اطمینان و اعتماد را در سانفرانسیسکو ، سنگاپور و دوبلین راه اندازی کرده است. ناظران در این دفاتر وظیفه دارند محتوای نامناسب را از برنامه خارج کنند ، که بیش از 2 میلیارد بار بارگیری شده است ، طبق شرکت ردیابی برنامه SensorTower.

با میلیون ها محتوا که هر هفته در TikTok بارگذاری می شود ، این یک کار بزرگ است که نیاز به افراد زیادی دارد.

متیو برنان ، تحلیلگر رسانه های اجتماعی مستقر در چین که به تازگی کتابی در مورد TikTok و ByteDance نوشته است ، گفت: “اگر شرکتی وجود دارد که می داند چگونه بی رحمانه کارکنان رقبا را شکار کند ، این ByteDance است.”

وی به CNBC گفت: “آنها برای سو about استفاده از مشكلات فیس بوك دو بار در مورد تلاش گسترده خود فكر نمی كنند. همه چیز در عشق ، جنگ و تجارت منصفانه است.”

مرکز دوبلین

بسیاری از کسانی که برای پیوستن به TikTok از نقش تعدیل کننده فیس بوک خارج شده اند ، در دوبلین واقع شده اند ، جایی که هر دو شرکت دارای تیم های بزرگ نظارت هستند.

TikTok روز چهارشنبه اعلام کرد که در نظر دارد در طی سه ماه آینده حداقل 200 نفر را در ایرلند استخدام کند و تعداد کل سرمایه خود را از 900 به بیش از 1100 نفر در ژانویه 2021 در این کشور بدست آورد.

این شرکت در ابتدای سال 2020 یک مرکز اعتماد و ایمنی در دوبلین افتتاح کرد. کورماک کینان ، رئیس اعتماد و ایمنی در TikTok ، گفت: در هنگام راه اندازی ، کمتر از 20 نفر در دفتر کار می کردند اما اکنون تقریبا 600 نفر در آن مستقر هستند. در یک پست وبلاگ

وی گفت: “امروز ، بیش از 100 میلیون نفر در اروپا ماهانه در TikTok فعال هستند و ما می خواهیم اطمینان حاصل كنیم كه با ادامه رشد این جامعه ، ما همه تلاش خود را می كنیم تا TikTok به فضایی امن نگاه داشته شود.”

کار از راه دور

ماه گذشته ، گاردین گزارش داد که مجریان فیس بوک در CPL مجبور به کار در یک دفتر دوبلین با وجود قفل سطحی بالا هستند ، در حالی که کارمندان فیس بوک از خانه کار می کنند.

گری گفت که قبلاً محتوای فیس بوک را از خانه مرور می کرد و هیچ دلیل فنی برای جلوگیری از کار از راه دور افراد وجود ندارد. وی گفت: “من فکر می کنم آنها در داخل قبول می کنند که این مواد خطراتی را به همراه دارد.” “اگر شما در خانه نشسته اید و به تماشای پورنو کودک می نشینید ، برخلاف حضور در دفتر تحت نظارت با دسترسی به تیم سلامتی آنها ، پس خطر بیشتری وجود دارد که آنها متهم شوند به خطر انداختن افراد. اما آنها نمی توانند اعتراف کنند زیرا این بدان معناست که آنها دفاع قانونی خود را به خطر می اندازند. “

در بیانیه ای برای گاردین ، ​​CPL گفت: “کارمندان ما کارهای بسیار مهمی را انجام می دهند و سیستم عامل فیس بوک را ایمن نگه می دارند. آنها در کارهایی که برای اطمینان از امنیت جوامع آنلاین ما انجام می دهند ، به طور مثبت به جامعه کمک می کنند و نقش آنها ضروری تلقی می شود. “

“سلامت و ایمنی کارکنان ما اولویت اصلی ما است و ما وضعیت هر کارمند را مورد به مورد بررسی می کنیم. کارمندان ما در یک اداره هنری کار می کنند که با ظرفیت 25٪ کار می کند تا فاصله جدی اجتماعی را تسهیل کند. ما در حال حمل و نقل شخصی از و از دفتر هستیم ، بنابراین کارمندان نیازی به حمل و نقل عمومی ندارند. “

CPL هفته گذشته به بورس اوراق بهادار اعلام کرد که توسط Outsourcing ژاپن با قیمت 318 میلیون یورو خریداری شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>