TikTok در یک مزاحمت استخدام در مرکز تعدیل محتوا در ایرلند حضور دارد

برنت لوین | بلومبرگ | گتی ایماژ

لندن – TikTok روز چهارشنبه اعلام کرد که قصد دارد در مدت سه ماه آینده حداقل 200 نفر را در ایرلند استخدام کند و تعداد کل تعداد آن را از 900 به بیش از 1100 نفر در ژانویه 2021 در این کشور بدست آورد.

برنامه ویدئوی اجتماعی ، متعلق به ByteDance چین ، در آغاز سال 2020 یک مرکز اعتماد و ایمنی در دوبلین برای بررسی و تعدیل محتوای به اشتراک گذاشته شده در سیستم عامل افتتاح کرد.

کورماک کینان ، رئیس اعتماد و ایمنی در TikTok ، در یک پست وبلاگ گفت ، هنگام راه اندازی ، کمتر از 20 نفر در دفتر بودند ، اما اکنون تقریباً 600 نفر در آنجا مستقر هستند. بسیاری از آنها مجریان محتوای قبلی فیس بوک هستند که از آژانس های برون سپاری مانند CPL و Accenture پیوسته اند.

TikTok همچنین افراد دیگری را در ایرلند استخدام می کند. به عنوان مثال ، اخیراً یک تیم حفاظت از داده و حریم خصوصی اروپا ایجاد کرده است.

این کشور همچنین متعهد شده است تا سال 2022 یک مرکز داده 420 میلیون یورویی (496 میلیون دلار) در ایرلند ایجاد کند. مرکز داده که قرار است اولین مرکز آن در اروپا باشد ، در نهایت به خانه داده های کاربران اروپایی تبدیل خواهد شد.

کینان گفت که رشد سریع این شرکت در ایرلند مکمل رشد جامعه TikTok است.

وی گفت: “امروز ، بیش از 100 میلیون نفر در اروپا ماهانه در TikTok فعال هستند و ما می خواهیم اطمینان حاصل كنیم كه با ادامه رشد این جامعه ، ما همه تلاش خود را می كنیم تا TikTok به فضایی امن نگاه داشته شود.”

ایرلند با مالیات شرکتی نسبتاً کم خود ، به یک پایگاه بزرگ برای غول های فناوری تبدیل شده است ، از جمله شرکت های اپل و فیس بوک که مقر اصلی آنها در اروپا است. در واقع ، دوبلین میزبان ده ها هزار کارگر فناوری است.

وزیر امور تجارت ، اشتغال و اشتغال ایرلند ، لئو وارادکار ، در بیانیه ای گفت: “این گسترش عمده عملکرد تجاری TikTok در ایرلند است ، به ویژه در زمینه های مهم اعتماد و ایمنی ، محافظت از داده ها و حریم خصوصی.

“خوشحالم که TikTok تصمیم گرفته است تا فعالیتهای خود را در اینجا گسترش دهد و تا این حد 900 نقش را تا به امروز و با قول 200 نقش دیگر در پایان ژانویه ایجاد کند. این دلیل دیگری است که ایرلند مکان انتخابی برای مبتکران فناوری. “

TikTok همچنین دارای دفاتر اعتماد و ایمنی در Mountain View و سنگاپور است. در ماه سپتامبر ، تئو برترام ، مدیر روابط دولت و سیاست های عمومی TikTok در اروپا ، گفت TikTok بیش از 10 هزار نفر در سراسر جهان برای اعتماد و ایمنی کار می کنند.

در اروپا ، TikTok دارای بیش از 2000 پرسنل است که اکثر آنها در دوبلین و لندن گسترش یافته اند.

TikTok به عنوان بخشی از تلاش برای فاصله گرفتن از شرکت مادر چینی خود در نظر گرفته است که کجا یک مرکز بین المللی را باز کند ، اما هنوز اعلام رسمی نشده است.

بزرگترین دفتر TikTok در سراسر جهان در لس آنجلس ، کالیفرنیا است. با این حال ، پس از آنکه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در 14 آگوست ، رئیس جمهور آمریکا گفت که این برنامه در ایالات متحده ممنوع خواهد شد ، تا چند ماه آینده دارایی های آمریکایی این شرکت به یک شرکت آمریکایی فروخته نشود ، آینده این شرکت در ایالات متحده چند ماه نامشخص است.

روز سه شنبه ، TikTok گفت که طی هفته ها هیچ خبری از دولت ترامپ نداشته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>