GOP از دادگاه عالی می خواهد تا شمارش آرا را در پنسیلوانیا متوقف کند

ساختمان دادگاه عالی ایالات متحده در واشنگتن ، 5 نوامبر 2020.

ارین اسکات | رویترز

حزب جمهوری خواه پنسیلوانیا روز جمعه از دادگاه عالی آمریكا خواست تا شمارش آراots پستی دریافت شده در آن ایالت را پس از روز انتخابات متوقف كند ، اقدامی كه چند ساعت پس از آن صورت گرفت كه جو بایدن نامزد حزب دموكرات در آرا Donald دونالد ترامپ ، رئیس جمهور این كشور ، پیشی گرفت.

این حزب از دادگاه عالی می خواهد كه به وزیر امور خارجه پنسیلوانیا دستور ورود و تفكیك آراots را بدهد ، اما فعلاً اقدامی دیگر از جمله شمارش آنها انجام ندهد.

GOP قبلاً در صدد لغو حکم دادگاه عالی پنسیلوانیا بود که مهلت معمول انتخابات 8 بعد از ظهر روز انتخابات ET را به 5 بعد از ظهر جمعه تمدید کرد.

این حزب می خواهد آرا received دریافت شده پس از روز انتخابات جداگانه نگهداری شود و شمارش نشود تا در صورت موفقیت آمیز بودن تلاش گسترده تر در دادگاه عالی ایالات متحده برای لغو تمدید مهلت ، آنها به عنوان یک گروه باطل شوند.

مشخص نیست که چه تعداد برگه های رایانامه پستی دریافت شده پس از روز انتخابات در میان ده هزار رای صندوق رای گیری پستی است که هنوز در این ایالت شمارش نشده است.

اما وزیر امور خارجه كتی بوكوار ، كه قبلاً دستور داده بود كه آراots در مراحل شمارش آرا جدا شوند ، روز پنجشنبه به CNN گفت كه وی اعتقاد ندارد كه آرای دریافت شده در دوره تمدید مهلت بر نتیجه رقابت ریاست جمهوری تأثیر بگذارد “مگر اینکه خیلی نزدیک است. “

مقاله های جدید  خدمات وب آمازون برای بسیاری از وب سایت ها و سرویس ها کاهش یافته است

بووكوار گفت كه بزرگترین شهرستانهای ایالت پس از روز انتخابات هر كدام تقریباً 500 رأی اخذ كردند ، در حالی كه بعضی از كوچكترهای كوچك هیچ كدام از رایها را دریافت نكردند.

از اواسط ظهر جمعه ، بایدن با بیش از 13000 رأی رهبری ترامپ را بر عهده داشت. معاون سابق رئیس جمهور 3،311،820 رأی موافق با 3،298،142 رأی برای رئیس جمهور فعلی داشت که 49.5٪ تا 49.3٪ است. حدود 4٪ از کل آرا expected مورد انتظار برای شمارش باقی مانده است.

در پنسیلوانیا 20 رأی کالج انتخاباتی در معرض خطر است.

اگر بایدن ، که در حال حاضر 253 رای انتخابات پیش بینی شده از سایر ایالت ها را به دست آورده است ، آرای عمومی در پنسیلوانیا را به دست آورد ، بر اساس تحلیل فعلی NBC News ، به عنوان برنده در رقابت برای کاخ سفید پیش بینی می شود.

یک نامزد برای انتخاب به عنوان رئیس جمهور باید حداقل 270 رأی در کالج انتخاباتی کسب کند.

ترامپ تا صبح جمعه ، بایدن را در شمارش آرا ongoing در حال انجام در پنسیلوانیا هدایت می كرد ، كه بایدن به دلیل عملکرد قوی وی در شمارش آرای رایانامه ، از رئیس جمهور جمهوری خواه جلو افتاد.

بایدن در شمارش آرای رایانه های پستی از هر دو طرف متمایل به دموکرات و جمهوری خواه پیشی گرفت.

“با توجه به نتایج انتخابات عمومی 3 نوامبر سال 2020 ، رای گیری در پنسیلوانیا به خوبی می تواند رئیس جمهور بعدی ایالات متحده را تعیین کند – و در حال حاضر مشخص نیست که آیا همه 67 هیئت رئیسه شهرستان ها آرا late دیررس را تفکیک می کنند ،” GOP در پرونده خود در دادگاه عالی ایالات متحده گفت.

مقاله های جدید  عوارض بالقوه خردکننده سهمیه بندی مراقبت های بهداشتی

“بنابراین ، بدون دستور فوری این دادگاه ، [the party] “اگر در نهایت دادگاه عالی دولت لغو شود” می تواند حق خود را برای “درمان هدفمند” از دست بدهد.