CDC از آمریكایی ها می خواهد كه با تشدید شیوع ویروس كرونا ، برای شكرگذاری سفر نكنند

در طی گروه جهانی ویروس کرونا ویروس کرونا ویروس کرونا ، افرادی که از تجهیزات محافظتی شخصی استفاده می کنند ، روز سه شنبه ، 17 نوامبر 2020 در لس آنجلس ، کالیفرنیا در LAX در تام بردلی بین المللی در LAX قدم می زنند.

فرانسیین اور | لس آنجلس تایمز | گتی ایماژ

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها روز پنجشنبه به آمریکایی ها توصیه کردند که برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به سفرهای شکرگذاری نروند.

دکتر هنری والک ، مدیر حادثه Covid-19 CDC ، گفت: “زمان مهمتری برای هر آمریکایی وجود ندارد که تلاش خود را برای تماشای فاصله ، شستن دستها و مهمتر از همه ماسک زدن دو برابر کنیم.”

وی گفت: “CDC توصیه نمی كند در طول روز شكركی سفر كنید.” “برای آمریکایی هایی که تصمیم به مسافرت دارند ، CDC توصیه می کند که این کار را تا حد ممکن با رعایت همان توصیه ها برای زندگی روزمره انجام دهید.”

والك افزود CDC نگران “مراكز حمل و نقل” است. وی گفت که او نگران است که مردم نتوانند فاصله اجتماعی را حفظ کنند در حالی که در صف انتظار می مانند ، برای مثال سوار اتوبوس و هواپیما.

وی گفت: “ما نگران شده ایم” ، و افزود كه كشور اخیراً شاهد “افزایش تصاعدی” موارد ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر بوده است.

وی گفت: “یکی از نگرانی های ما این است که هرچه افراد در فصل تعطیلات دور هم جمع می شوند ، در واقع ممکن است عفونت را با خود به آن جمع کوچک برسانند و حتی از آن اطلاع نداشته باشند” ، افزود: 30 تا 40٪ گسترش ناشی از افراد بدون علائم

والك گفت: “از سطح منزل فردی ، آنچه در معرض خطر است اساساً افزایش احتمال بیمار شدن یكی از عزیزان شما و سپس بستری شدن در بیمارستان و مرگ است.” “ما مطمئناً نمی خواهیم این اتفاق رخ دهد. این اوقات سخت است. طغیان طولانی بوده است.”

دکتر ارین Sauber-Schatz ، مداخله جامعه CDC و گروه ویژه ضروری جمعیت ، گفت “ما از مردم می خواهیم انعطاف پذیر باشند” ، افزود که افرادی که از افراد در معرض خطر بازدید می کنند باید مراقب باشند. مقامات افزودند كه آژانس راهنمای جدیدی را درباره اقدامات احتیاطی مناسب در طول فصل تعطیلات در روز پنجشنبه منتشر خواهد كرد.

مقامات اذعان کردند “توصیه اکید” CDC یک الزام نیست. CDC مواردی را که توصیه آنها را نادیده می گیرند توصیه می کند:

  • نرخ عفونت Covid-19 را در مناطقی که شرکت کنندگان در آن شام زندگی می کنند بررسی کنید.
  • تعداد حاضران را محدود کنید.
  • در صورت امکان میزبانی را در فضای باز برگزار کنید.
  • با باز کردن پنجره ها و درها ، یا قرار دادن هوای مرکزی و گرمایش بر روی گردش مداوم ، تهویه را افزایش دهید. اطلاعات بیشتر در مورد افزایش تهویه در خانه خود را می توانید در اینجا پیدا کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که افراد 6 فوت دورتر ، حتی بیرون از خانه نشسته اند.
  • همیشه ماسک بزنید ، به جز در هنگام خوردن و آشامیدن.
  • از آواز یا فریاد ، به خصوص در فضای بسته خودداری کنید.
  • از اجتماعات به سبک گلدان پرهیز کنید.
  • از یک نفر که ماسک زده است ، همه مواد غذایی را سرو کند تا افراد زیادی نتوانند ظرف های خدمت را استفاده کنند.
  • از گزینه های یکبار مصرف استفاده کنید و یا یک نفر را برای ارائه کالاهای قابل اشتراک شناسایی کنید.

جلسه توجیهی CDC پنجشنبه اولین آژانس از ماه اوت است. منتقدان از CDC و مدیر دکتر رابرت ردفیلد خواسته اند تا موضع پررنگ تری را در واکنش ملت به بیماری همه گیر نشان دهد ، زیرا موارد ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ادامه می یابد.

بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، این اظهارات پس از آن است که کشور بیش از 170100 مورد جدید ویروس در روز چهارشنبه گزارش کرده است. این دومین بالاترین سنبله یک روزه گزارش شده تاکنون است.

از روز چهارشنبه ، بیش از 79،400 نفر در سراسر کشور با Covid-19 در بیمارستان بستری شدند ، بیش از هر نقطه دیگر در طول همه گیری. بیمارستانها در برخی از مناطق کشور بسیار شلوغ هستند و به سمت ظرفیتهای مازاد حرکت می کنند تا بتوانند به بیشترین مراقبت از بیماران بپردازند.

در حالی که بیمارستان ها سعی می کنند تعداد زیادی از بیماران را کنترل کنند ، مرگ های ناشی از Covid-19 رو به افزایش است. CDC پیش بینی خود را در مورد مرگ Covid-19 در اوایل این هفته به روز کرد و گفت که “مرگ ناشی از COVID-19 احتمالاً طی چهار هفته آینده افزایش خواهد یافت ، با احتمال 7،300 تا 16،000 مرگ جدید در هفته منتهی به 12 دسامبر 2020 “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>