5 آژانس آمریکایی به کارمندان خود می گویند در مدت 8 هفته می توانند عکس بگیرند

ویال های ویروس کرونا ویروس (COVID-19) نامزد واکسن BNT162b2 در یک مرکز Pfizer در Puurs ، بلژیک در یک تصویر ثابت و بدون تاریخ از ویدئو مرتب می شوند.

فایزر | رویترز

پنج آژانس فدرال شروع به گفتن کارمندان کرده اند که طبق گفته شخصی که اطلاعات دست او را در مورد آمادگی ایالات متحده برای توزیع دوزهای بالقوه نجات دهنده در سراسر کشور دارد ، می توانند واکسن Pfizer یا Moderna Covid-19 را در کمتر از هشت هفته دریافت کنند. طرح.

طبق برنامه کتاب واکسیناسیون مرکز کنترل بیماری ، کارگران ضروری فدرال در میان اولین گروه های آمریکایی هستند که پس از کارکنان مراقبت های بهداشتی در برابر ویروس کرونا ویروس می شوند. این طرح در مرحله اول برنامه توزیع واکسن ، کارگران اساسی را به همراه افراد مسن و سایر گروه های بسیار آسیب پذیر ذکر کرده است که هنوز نهایی نشده و ممکن است تغییر کند.

دیپلمات های وزارت امور خارجه که 70 سال به بالا دارند و یا در یک گروه دیگر از جمعیت آسیب پذیر هستند ممکن است واکسیناسیون زودرس را داشته باشند ، شخصی که خواست نامش فاش نشود زیرا هیچ یک از واکسن های شرکت ها مجاز نیست و برنامه های توزیع هنوز در دست تهیه است ، گفت:

زمانبندی بستگی زیادی به سرعت غذا و دارو دارد که سازمان غذا و دارو می تواند واکسن هر دو شرکت را برای استفاده اضطراری پاک کند. Pfizer که واکسن خود را با شرکت دارویی BioNTech آلمان تهیه کرده است ، گفت که آنها مدتی جمعه درخواست خود را ارسال می کنند و انتظار می رود Moderna به زودی این روند را دنبال کند.

فرد گفت: اگر واکسن هر یک از شرکت ها توسط FDA مجاز نباشد ، این زمان بندی را به تأخیر می اندازد. سرعت توزیع واکسن نیز به عوامل مختلفی از جمله تولید و در دسترس بودن مواد بستگی دارد.

CDC آژانس هایی را لیست می کند که دوزها را مستقیماً از دولت فدرال دریافت می کنند. این موارد عبارتند از: اداره زندان ها ، وزارت دفاع ، وزارت امور خارجه ، خدمات بهداشتی هند و اداره بهداشت جانبازان.

دفتر زندان ها در حال کار با CDC و “مشارکت عمومی و خصوصی است که توسط دولت فدرال ایجاد شده است ، معروف به Operation Warp Speed ​​(OWS) ، برای اطمینان از آمادگی BOP برای دریافت واکسن COVID-19 پس از در دسترس بودن ، سخنگو امری نلسن در بیانیه ای گفت.

نمایندگان در آژانس های دیگر یا از اظهار نظر خودداری کردند یا فوراً در دسترس نبودند. نمایندگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی ، FDA و CDC بلافاصله توضیحی ندادند.

روند FDA انتظار می رود چند هفته طول بکشد و جلسه کمیته مشورتی برای بررسی واکسن به طور آزمایشی برای اوایل دسامبر برنامه ریزی شده است. برخی از آمریکایی ها می توانند اولین دوز واکسن خود را در حدود یک ماه دیگر دریافت کنند.

اگر برنامه Pfizer توسط FDA تأیید شود ، واکسن به صورت فازهای محدود بسیار محدود می شود. طبق کتاب واکسن مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، کارکنان مراقبت های بهداشتی ابتدا واکسن دریافت می کنند و پس از آن افراد مسن ، افرادی که دارای شرایط بهداشتی زمینه ای هستند و سایر کارگران ضروری ، مانند افرادی که در دولت کار می کنند ، واکسن دریافت می کنند.

آماندا ماکیاس و ویل فوئر از CNBC در تهیه این گزارش مشارکت داشته اند.

این یک داستان در حال توسعه است. لطفا برای بهروزرسانی دوباره بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>