خبر امشب

چرا ویسکانسین در میان شیوع ویروس کرونا در حالت بحرانی است

دکتر پل کیسی ، مدیر پزشکی بخش فوریت های پزشکی در بیمارستان بلین در گرین بی ، ویسکانسین ، به CNBC گفت که ایالت وی در “وضعیت بحرانی” به سر می برد زیرا از هر سه نفر ساکن ایالت Badger یکی از ویروس کرونا دارد.

کیسی به “اخبار با شپرد اسمیت” گفت: “همه بیمارستانها در سراسر ایالت ظرفیت بالایی دارند یا در حال نزدیک شدن هستند.” “امروز ما یک رکورد از موارد Covid-19 ، 7،500 مورد داشتیم و دو هفته پیش نیمی از آن بود و این تقریباً ما را به ظرفیت تحمیل می کند.”

طبق گفته وزارت بهداشت ویسکانسین ، طی 7 روز گذشته 293388 مورد تایید شده در ایالت با 43001 مورد وجود دارد. این نسبت به هفته قبل 9135 افزایش دارد. کیسی هشدار داد که با توجه به مسیر فعلی کشور ، آمریکایی ها می توانند صحنه های مشابهی را در ایتالیا مشاهده کنند. بیمارستان کوتوگنو در ناپل برای یافتن تخت هایی برای مقابله با افزایش عفونت های ویروس کرونا تلاش می کرد و به بیماران اکسیژن می داد در حالی که آنها منتظر اتومبیل خود بودند.

طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، یک رکورد آمریکایی – 143،000 – در روز چهارشنبه با ویروس کرونا مثبت آزمایش شد. این نهمین روز متوالی از بیش از 100000 مورد جدید بود. بر اساس پروژه ردیابی Covid ، 65368 قربانی در بیمارستان بستری شدند و بیش از 12500 نفر تحت مراقبت های ویژه هستند. داده های JHU نشان داد که روز چهارشنبه ، این ویروس بیش از 2000 نفر را کشته است ، که بیشترین میزان از ماه مه است. پیش بینی های جدید CDC نشان می دهد که ایالات متحده می تواند 40000 مورد مرگ Covid-19 دیگر را تا 5 دسامبر اضافه کند.

دکتر آشیش جها ، رئیس دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه براون ، به میزبان شپرد اسمیت گفت که کلید شکستن چرخه انتقال آزمایش گسترده است.

جها گفت: “نظر من این است كه نباید بحث شود – آزمایش گسترده برای كنترل این ویروس حیاتی است ، اما این دیدگاه كاخ سفید در این مورد نیست.”

جها افزود که اگرچه ظرفیت آزمایش کشور افزایش یافته است ، اما به اندازه کافی سریع نیست که بتواند با موارد جدید Covid همگام شود. طبق پروژه Covid Tracking ، میانگین آزمایشات در هر روز بیش از 1.4 میلیون نفر بوده است که 80 درصد بیشتر از دو ماه پیش است.

کیسی به جوامع سراسر کشور توصیه کرد از توصیه هایی که ماه هاست همه می شنوند پیروی کنند.

کیسی گفت: “مهمترین چیز این است که درک کنیم همه ما باید در مهار این همه گیری سهم فعال داشته باشیم.” “از ماسک استفاده کنید ، از نظر اجتماعی فاصله بگیرید ، دستان خود را بشویید – همه این موارد در حال حاضر بسیار مهم هستند.”

Comment here