خبر امشب

پایین آمدن کیفیت هوا در چین به افزایش تولید آیفون 12 اشاره دارد

ChinaFotoPress – گتی ایماژ

تحلیلگران مورگان استنلی روز چهارشنبه گفتند كه آنها در حال پیگیری گزارش های كیفیت هوا در شهرهای چین هستند كه حاكی از افزایش فعالیت های صنعتی مرتبط با تولید آیفون 12 است.

هفته گذشته دو مدل جدید آیفون 12 به فروش رسید و ماه آینده دو مدل دیگر به فروش می رسند. این چند هفته دیرتر از روند سنتی اپل است که هدف آن عرضه آیفون های جدید در ماه سپتامبر است و احتمالاً تاخیر به دلیل اختلالات ناشی از بیماری همه گیر Covid-19 است. سرمایه گذاران اپل به دنبال سرنخی از چگونگی تولید دستگاه های به پایان رسیده برای فروش بهتر پروژه در سه ماهه آینده هستند.

از نظر مورگان استنلی ، کیفیت هوا یکی از این موارد است.

“با استفاده از داده های کیفیت هوا از یک پلت فرم غیر انتفاعی که داده های کیفیت هوا را در چین جمع آوری و منتشر می کند ، ما سطح دی اکسید نیتروژن (کنترل دما ، رطوبت ، باد و غیره) را ردیابی می کنیم ، که طبق گفته آژانس فضایی اروپا ، تحلیلگران نوشتند: شاخص سطح اول فعالیت صنعتی ، در چهار شهر چین که شرکای تولیدی اپل حضور تولیدی زیادی دارند.

در ژنگژو ، چین ، سایت اصلی تولید برای شرکای تولیدی اپل ، تحلیلگران نشان می دهند که کیفیت پایین هوا ، سطح شیب دار تولید را نشان می دهد.

“از تاریخ 26 اکتبر ، داده های کیفیت هوا از Zhengzhou ، همچنین به عنوان” شهر آیفون “شناخته می شود ، نشان می دهد که سطح تولیدات صنعتی اخیراً افزایش یافته است ، حدود یک ماه دیرتر از فصلی تاریخی ، که به اعتقاد ما همزمان با سطح شیب دار در تولید انبوه آیفون 12 است ، “تحلیلگران مورگان استنلی به رهبری كیتی هوبرتی در یادداشتی این هفته نوشتند.

در شنژن ، مورگان استنلی معتقد است که تولیدات صنعتی در اوایل سپتامبر بالاتر رفت ، اما زیر سطح فصلی تاریخی افت کرد. در چنگدو ، تحلیلگران دریافتند که در چند روز اخیر فعالیت های صنعتی در حال افزایش است. در چونگ کینگ ، تولیدات صنعتی در روزهای اخیر پس از افزایش و عقب نشینی در ماه سپتامبر به طور معنی داری افزایش یافته است.

اپل چهارمین درآمد سه ماهه مالی خود را روز پنجشنبه گزارش می کند. با این حال ، دوره ای که اپل نتایج آن را در ماه سپتامبر گزارش می دهد ، بنابراین هیچ فروش آیفون 12 را شامل نمی شود.

Comment here