خبر امشب

وزارت دادگستری دادستان ها را به دلیل معامله جنایت جنسی معاف کرد

اتهامات علیه جفری اپستین در 8 ژوئیه 2019 در شهر نیویورک اعلام شد. اپستین به اتهام یک فقره قاچاق جنسی از افراد زیر سن قانونی و یک بار هم توطئه برای دست داشتن در قاچاق رابطه جنسی خردسالان متهم خواهد شد.

استفانی کیت | اخبار گتی ایماژ | گتی ایماژ

تحقیقات داخلی وزارت دادگستری نشان داد که یک دادستان عالی فدرال “قضاوت ضعیفی” در قطع معامله پیگرد قانونی بدون ادعای قاچاقچی جنسی کودک به نام جفری اپستاین در سال 2007 انجام داد اما نتیجه گرفت که دادستان ها قانون را زیر پا نگذاشته اند و یا مرتکب سو m رفتار حرفه ای نشده اند.

گزارش دفتر مسئولیت حرفه ای وزارت دادگستری همچنین نشان داد که دادستان عالی فدرال سابق میامی ، الكساندر آكوستا ، تحقیقات فدرال درباره اپستین را در آن زمان “قبل از اتمام مراحل مهم تحقیق” متوقف كرده بود.

سناتور بن ساس ، R-Neb. ، وزارت دادگستری را به دلیل گزارش در مورد دادستانانی از جمله آکوستا ، که سال گذشته پس از خشم از توافق غیر پیگرد قانونی از سمت وزیر کار ایالات متحده استعفا داد ، مورد انتقاد قرار داد.

ساسه در بیانیه ای گفت: “اجازه دادن به یك میلیاردر متصل به ارتباط با تجاوز به كودك و قاچاق بین المللی رابطه جنسی” قضاوت نادرستی “نیست – این یك ناكام آور نفرت انگیز است.

ساسه ، رئیس کمیته فرعی نظارت بر دادگستری سنا ، گفت: “آمریکایی ها باید خشمگین شوند. جفری اپستین امروز باید پشت میله های زندان پوسیده شود ، اما وزارت دادگستری قربانیان اپشتین را در هر مرحله شکست داد.”

تحقیقات OPR پس از درخواست ساسه در اواخر سال 2018 آغاز شد ، در پی گزارش انفجاری در میامی هرالد در مورد توافق عدم پیگرد قانونی.

در زمان آن معامله 2007 ، اپستین ، که با دونالد ترامپ رئیس جمهور و بیل کلینتون ، شاهزاده اندرو انگلیس و دیگر افراد ثروتمند دوست بود ، مظنون به سو ab استفاده جنسی از ده ها دختر نوجوان در وست پالم بیچ ، فلوریدا شد.

در توافق خود با آكوستا ، كه در آن زمان وكالت آمریكا در فلوریدا جنوبی بود ، اپستین ملزم شد كه خود را به جرم جنایات ایالت در فلوریدا ، از جمله یك مربوط به پرداخت یك دختر خردسال برای خدمات جنسی ، متهم كند.

در ازای آن ، آكوستا توافق كرد كه اپستین یا چندین مظنون به همدست را به اتهامات فدرال مربوط به سو alleged رفتار جنسی با افراد زیر سن قانونی تحت تعقیب قرار ندهد.

اپستین ، که در پرونده ایالتی خود در سال 2008 به جرم خود اعتراف کرد ، در نهایت فقط 13 ماه را در زندان گذراند ، اما هر روز ساعت ها را آزاد می کرد تا آزاد شود. در نتیجه محکومیت وی ، به عنوان مجرم جنسی ثبت شد.

وزارت دادگستری روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت ، “در حالی كه OPR متوجه نشد كه وكلاي دادگستری مرتكب سو m رفتار حرفه ای شده اند ، OPR نتیجه گرفت كه با قربانیان با صراحت و حساسیت مورد انتظار وزارت رفتار نمی شود.”

“OPR همچنین نتیجه گرفت كه وكیل سابق آمریكا آكوستا با تصميم به حل و فصل تحقيقات فدرال از طريق توافق نامه عدم تعقيب و هنگامی كه نتوانست اطمینان حاصل كند كه ایالت فلوریدا قصد دارد و یا به قربانیان شناسایی شده از طریق تحقیقات فدرال در مورد دادخواست ادعای دولت ، “بخش گفت.

میامی هرالد در اواخر سال 2018 گزارش داده بود که در زمان معامله در سال 2007 ، آکوستا “علی رغم قانون فدرال بر خلاف قانون معامله با قربانیان توافق کرده بود” توافق کرده است.

هرالد در سال 2018 گزارش داد: “در نتیجه ، توافق نامه عدم تعقیب قضایی تا پس از تصویب توسط قاضی منعقد شد ، در نتیجه از هرگونه احتمال حضور دختران – یا هر شخص دیگر – در دادگاه جلوگیری می شود و سعی در انصراف از آن دارد.” .

وقتی دادستان های فدرال در نیویورک اپستین ، 66 ساله را به قاچاق جنسیت کودک متهم کردند ، آكوستا از سمت وزیر امور ترامپ استعفا داد.

این جنایات ادعا شده از سال 2002 تا 2006 در خانه و عمارت شهر منهتن در پالم بیچ اتفاق افتاده است ، در زمانی که تحت معامله با آکوستا بود.

اپستین در آگوست 2019 در حالی که منتظر محاکمه در این پرونده بود ، به دلیل آویخته شدن در زندان فدرال در منهتن ، در اثر آنچه خودکشی شده است ، درگذشت.

ساسه گفت كه معامله كج وزارت دادگستری با اپستین تحقیقات در مورد حلقه قاچاق جنسیت فرزند وی را به طور كامل متوقف كرد و از همدستان او در سایر ایالت ها حمایت كرد.

ساسه گفت: “عدالت برآورده نشده است. گزارش کامل باید به اطلاع عموم برسد.”

وی افزود که OPR “ممکن است گزارش خود را به پایان رسانده باشد ، اما ما موظف هستیم اطمینان حاصل کنیم که این اتفاق هرگز تکرار نخواهد شد.”

الكساندر آكوستا ، وزیر كار آمریكا ، در جریان یك كنفرانس خبری در وزارت كار در واشنگتن ، 10 ژوئیه 2019 ، در مورد مشاركت خود در توافق نامه عدم پیگرد قانونی با جفری اپستین ، سرمایه دار ، كه اكنون به اتهام قاچاق رابطه جنسی در دختران زیر سن قانونی متهم شده است ، اظهاراتی ارائه كرد.

لیا میلیس | رویترز

NBC News گزارش داد که روز پنجشنبه ، مقامات وزارت دادگستری در جلسه ای در میامی به چندین قربانی اپستین در مورد یافته های تحقیقات اطلاع دادند.

وزارت دادگستری ، در بیانیه خود ، گفت: “به منظور احترام کامل به حقوق و كرامت بسیاری از قربانیان جفری اپشتین ، ابتدا وزارتخانه از قربانیان و نمایندگان قانونی آنها دعوت كرد تا صبح امروز در مورد مطالب گزارش مطلع شوند.”

این بخش همچنین گفت: “قانون حفظ حریم خصوصی وزارت را از انتشار گزارش كامل به طور علنی منع می كند ، اما اجازه می دهد كه گزارش پس از درخواست به كمیته كنگره كه صلاحیت رسیدگی به موضوع را دارد ، فاش شود و این كار انجام شده است.”

“ما از شجاعت بازماندگان درود می فرستیم زیرا آنها مجدداً با این جنایات وحشتناک و عواقب بعدی آنها روبرو می شوند. این وزارتخانه گزارش را به طور کامل بررسی خواهد کرد ، این گزارش عملکرد قانون قربانیان جنایت و راهنمایی های دادستان کل کشور در زمینه کمک به قربانیان و شاهدان را اعلام خواهد کرد. “

در ماه ژوئیه ، گیسلین ماکسول ، جامعه اجتماعی انگلیس توسط دادستان های فدرال به اتهام سو’s استفاده جنسی سریالی اپستین از دختران خردسال در دهه 1990 متهم شد.

ماکسول ، که دوست دختر و مدیر املاک سابق اپشتین است ، ادعا در مورد جذب و آراستگی دختران اپستین را رد کرد.

او بدون پیوند در یک زندان فدرال در بروکلین نگهداری می شود. دادگاه وی برای سال آینده تعیین شده است.

Comment here