نانسی پلوسی می گوید اکثریت مجلس نمایندگان کمتر مصالحه نخواهد کرد

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا نانسی پلوسی (D-CA) در جریان کنفرانس خبری هفتگی خود در کاپیتول ایالات متحده در واشنگتن ، هنگام صحبت با خبرنگاران درباره بیماری همه گیر ویروس کرونا (COVID-19) و نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده ، به س questionsالات پاسخ می دهد ، ایالات متحده ، 13 نوامبر 2020

هانا مک کی | رویترز

رئیس مجلس نمایندگان نانسی پلوسی با اکثریت دموکرات کمتری وارد ژانویه می شود ، اما وی روز جمعه ادعا کرد که کرسی های کمتری او را مجبور به تغییر استراتژی خود نمی کند.

وی گفت: “نه ، به هیچ وجه” ، در پاسخ به خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا از دست دادن حزبش در دست کم شش ناحیه مجلس در انتخابات 2020 ، وی را مجبور به مصالحه بیشتر می کند. “ما یک رئیس جمهور ایالات متحده داریم.”

پلوسی اصرار داشت “با استفاده از پیروزی جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب رئیس جمهور منتخب” اهرم و قدرت ما به مراتب افزایش می یابد “، وی تصمیم می گیرد که لوایح قانونی را امضا کند یا خیر. دو دور احتمالی سنا در گرجستان در ژانویه تصمیم می گیرد که آیا رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل ، R-Ky ، و GOP کنترل اتاق فوقانی را حفظ کنند یا خیر.

امتناع رهبران کنگره از واگذاری زمین به وضوح در ماهها عدم موفقیت در ارسال کمکهای بیشتر به آمریکاییها در طی شیوع ویروس کرونا آشکار شده است. علی رغم اینکه دموکرات های مجلس نمایندگان موفق شدند و جمهوری خواهان حداقل یک کرسی سنا را از دست دادند ، به نظر می رسد اکنون تغییر پویایی وجود داشته باشد.

بایدن ، که بیش از سه دهه را در سنا گذراند ، قول داده است که سطح همکاری بین احزاب را که طی سالها دیده نشده است ، بازگرداند.

پلوسی و مک کانل این هفته گفتند که از مواضع پیش از انتخاب خود در زمینه کمک های همه گیر تسلیم نخواهند شد. دموکرات های مجلس اخیراً بسته محرک 2/2 تریلیون دلاری را تصویب کردند – با مخالفت بیش از ده عضو مرکزگرا که سابقه مختلطی در انتخابات رقابتی 2020 داشتند.

جمهوری خواهان سنا اخیراً طرحی 500 میلیارد دلاری را پیشنهاد کردند که دموکرات ها جلوی آن را گرفتند.

هر دو رهبر خواستار بسته امداد رسانی قبل از پایان سال شده اند. رهبران دموکرات پس از تماس روز پنجشنبه میان Pelosi ، Biden و رهبر اقلیت سنا ، Chuk Schumer ، DN.Y. ، خواستار برنامه دو طرفه امداد در جلسه اردک لنگ قبل از روی کار آمدن کنگره جدید و رئیس جمهور منتخب در ژانویه شدند.

فشار برای کمک های جدید در پی رکورد روزانه دیگری از عفونت های ویروس کرونا است که در روز پنجشنبه برای اولین بار در ایالات متحده از 150،000 عبور کرد. شیوع خشمگین پیش از این باعث شده است که ایالت ها در زمانی که بیش از 20 میلیون آمریکایی نوعی کمک بیکاری دریافت می کنند ، محدودیت های بهداشت عمومی را تشدید کنند.

طرفین در جلسه فعلی وظیفه عظیم دیگری را در صفحات خود دارند. کنگره برای جلوگیری از تعطیلی مجبور است لایحه هزینه های دولت را تا 11 دسامبر تصویب کند.

پلوسی روز جمعه گفت که او خوشبین است که قانون گذاران می توانند یک لایحه جامع هزینه های دو حزب را تصویب کنند. عدم دستیابی به توافق قبل از موعد مقرر می تواند به معنای تصویب کنگره برای جلوگیری از موافقت دیگر باشد ، همانطور که در اوایل سال جاری انجام شد.

تمایل ترامپ برای دولت در دو ماه پایانی تصدی خود به سوالی آشکار تبدیل شده است. وی روزهای پس از انتخابات 3 نوامبر را با عصبانیت درباره نتایج و ادعای تقلب بی اساس در ایالتهایی که تصمیم به رقابت بین او و بایدن گذرانده اند ، سپری کرده است.

در CNBC در YouTube مشترک شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>