مشاور عالی بایدن می گوید قفل ملی “اقدام آخرین چاره”

میزها و صندلی های خالی در خارج از رستوران در خیابان جفرسون واقع در خیابان جیفرسن در وهرف فیشرمن در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا ، ایالات متحده ، چهارشنبه ، 8 ژوئیه 2020 قرار دارند.

بلومبرگ | بلومبرگ | گتی ایماژ

مسدود کردن مشاغل و مدارس ملی “معیار آخرین چاره” است ، حتی در حالی که موارد در سراسر ایالات متحده به رکورد می رسد ، یک مشاور ارشد ویروس کرونا برای رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز یکشنبه گفت.

براساس تجزیه و تحلیل CNBC از داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، از روز شنبه ، در 47 ایالت ، موارد Covid-19 5 درصد یا بیشتر در حال رشد بود. ایالات متحده 166،555 مورد جدید را در روز شنبه گزارش کرد که دومین بالاترین تعداد روزانه موارد جدید تاکنون است.

طبق گفته هاپکینز ، ایالات متحده اکنون هر روز به طور متوسط ​​هر هفته 145،401 مورد گزارش می دهد که بیش از 33٪ افزایش نسبت به هفته گذشته و یک رکورد متوسط ​​است.

بر اساس داده های پروژه پیگیری COVID ، که توسط روزنامه نگاران در آتلانتیک اداره می شود ، بیش از 69،400 نفر با Covid-19 در بیمارستان بستری شدند که بیشترین تعداد مبتلایان به ویروس در هر زمان در همه گیر است.

مشاوران ارشد ویروس کرونا برای بایدن ، که روز دوشنبه هیأتی از دانشمندان را برای کمک به هدایت پاسخ Covid-19 خود برگزیدند ، در مورد اینکه آیا ایالات متحده باید اقدامات قفل برای کنترل جهش اخیر در موارد را اتخاذ کند ، مواضع مختلفی ارائه دادند.

دکتر ویوک مورتی ، ژنرال پیشین جراح آمریکایی که برای کمک به هدایت گروه مورد استفاده قرار گرفت ، به “فاکس آخرین اقدام” گفت: “این فاکس یکشنبه است.” که در بهار برای سرکوب ویروس تصویب شده است.

“در بهار ، ما چیزهای زیادی در مورد Covid نمی دانستیم ، به تعبیری با یک سوئیچ خاموش پاسخ می دادیم. ما فقط کارها را تعطیل کردیم زیرا نمی دانستیم دقیقاً چگونه این امر گسترش می یابد و کجا گسترش می یابد ، اما از آن زمان ما چیزهای بیشتری یاد گرفتیم ، “مورتی گفت.

در این تصویر از کنوانسیون ملی دموکراتیک 2020 DNCC ، ژنرال سابق جراح ایالات متحده ، دکتر ویوک مورتی ، کنوانسیون مجازی را در تاریخ 20 آگوست 2020 سخنرانی می کند.

جزوه | اخبار گتی ایماژ | گتی ایماژ

نظرات مورتی پس از آن است كه یكی دیگر از مشاوران Covid-19 بایدن ، دکتر مایكل استرلهم ، كه به عنوان مدیر مركز تحقیقات و سیاست بیماریهای عفونی در دانشگاه مینه سوتا فعالیت می كند ، به وی گفت یاهو مالی در مصاحبه چهارشنبه که بستن مشاغل به مدت چهار تا شش هفته در حالی که به افراد بابت دستمزدهای از دست رفته پرداخت می شود ، می تواند به سرکوب موارد و بستری شدن در بیمارستان در حد قابل کنترل کمک کند.

اوسترهلم بعداً در مصاحبه با NBC News نظرات خود را روشن کرد و گفت: “این توصیه ای نبوده است. من هرگز این توصیه را به گروه بایدن نکرده ام. ما هرگز در مورد آن صحبت نکرده ایم.”

یک مقام انتقال بایدن به NBC News گفت که تعطیلی “مطابق با تفکر رئیس جمهور منتخب نیست.”

دکتر آتول گاوند ، استاد جراحی و سیاست بهداشت در دانشگاه هاروارد و مشاور بایدن ، روز یکشنبه به ABC گفت “این هفته” ، “ما از یک قفل در سراسر کشور پشتیبانی نمی کنیم.” “شما می توانید اقدامات هدفمندی را بر اساس استفاده از ماسک انجام دهید تا شامل آزمایش گسترده باشد ، می تواند شامل محدودیت های بالا و پایین شماره گیری باشد ، و این اقدامات باید به صورت محلی تر انجام شود.”

Gawande و Murthy استراتژی “خوشه خرد” نیویورک را به عنوان نمونه عنوان کردند. این ایالت بسته به میزان انتشار ویروس کرونا ، محدودیت های شدیدتری را در مناطق خاص اعمال کرده است. مناطق قرمز آسیب دیده مجبور به تعطیلی مشاغل غیرضروری و مدارس برای یادگیری حضوری می شوند در حالی که سایر مناطق اطراف می توانند با اصلاح باز بمانند.

گاوند گفت: “بر اساس کد پستی بر اساس کد پستی ، می توانید محدودیت های مختلفی را برای کنترل ویروس اعمال کنید و کاملاً م effectiveثر است. ما نیازی به تعطیلی سراسری و سرپناه در محل نداریم.”

برخی از ایالات “تنظیم مجدد”

ایالت های بیشتری شروع به کاهش محدودیت های ویروس کرونا می کنند و با ادامه روند افزایش ویروس های کرونا در آستانه تعطیلات ، مأموریت ماسک در سراسر کشور را ایجاد می کنند. بسیاری از فرمانداران به عنوان یکی از دلایل عفونت های تورم ، “خستگی کووید” یا کاهش رعایت توصیه های توصیه شده بهداشت عمومی را ذکر کرده اند.

در نیومکزیکو ، فرماندار میشل لوجان گریشام گفت در یک پست توییتر مبنی بر اینکه ایالت “تنظیم مجدد” را انجام داده و دستور ماندن در خانه در سراسر کشور را از روز دوشنبه آغاز می کند. به ساکنان دستور داده می شود در خانه بمانند مگر اینکه برای انجام خدمات ضروری اقدام کنند.

کیت براون ، فرماندار اورگان ، روز جمعه محدودیت های جدید گسترده ای را محدود کرد که فقط رستوران ها را فقط از خدمات خارج می کند. بستن سالن های ورزشی ، مراکز تناسب اندام و مراکز برگزاری مراسم داخلی و خارجی ؛ و محدود کردن حضور در مکانهای عبادی ، از جمله محدودیتهای دیگر.

داگ بورگوم ، فرماندار داكوتای شمالی ، یك جمهوری خواه كه در برابر وضع مأموریت ماسك مقاومت كرده است ، روز جمعه به ساكنان دستور داد صورت خود را هنگام حضور در ملاعام بپوشانند. روز پنجشنبه ، مایک دی واین ، فرماندار اوهایو ، دستور ماسک در سطح کشور را با اقدامات شدیدتر اجرایی در مورد مشاغل مجدداً اعمال کرد.

دی واین روز یکشنبه به “ایالت اتحادیه” CNN گفت: “اگر ماسک بزنیم ، بچه هایمان را در مدرسه نگه می داریم و از سالمندان خود محافظت می کنیم و از بیمارستان های خود محافظت می کنیم.” “ما می توانیم پایان این کار را ببینیم ، فقط باید آن را سخت تر کنیم … برای چند ماه دیگر و آنچه را که باید انجام دهیم انجام می دهیم تا بتوانیم از این طریق عبور کنیم.”

تعداد معدودی از شهرها شروع به اعمال محدودیت های خاص خود کرده اند. شیکاگو روز پنجشنبه گفت که در حال صدور مشاوره 30 روزه در خانه است و از مردم می خواهد از مسافرت ، داشتن مهمان در خانه خود و یا عزیمت به کار غیر ضروری خودداری کنند “در پاسخ به افزایش سریع موارد COVID-19 و بستری شدن در بیمارستان در شهر.”

در شهر نیویورک ، مدارس برای یادگیری حضوری روز دوشنبه باز خواهند ماند ، هرچند شهردار بیل دو بلازیو به والدین دستور داده است دانش آموزان خود را برای رفتن به یادگیری از راه دور آماده کنند ، اگر نرخ مثبت در سطح شهر ، یا درصد تست های مثبت به طور متوسط ​​3٪

دی بلازیو گفت در یک توییت در روز یکشنبه میزان مثبت این شهر 2.57٪ است.

وی گفت: “خوشبختانه ، مدارس روز دوشنبه باز خواهند ماند ، اما ما باید با همه چیزهایی که به دست آورده ایم مقابله کنیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>