فارغ التحصیلان کالج حقوق اولیه را 30000 دلار بیش از حد برآورد می کنند

چگونه یک مدرسه در نیویورک آموزش را مختل می کند تا دانش آموزان سیاه پوست و لاتین تبار را برای مشاغل فنی شش رقمی آماده کند

فارغ التحصیلان جدید کالج در حال مذاکره برای اولین حقوق خود ممکن است در بیداری بی ادبانه باشند.

در بحبوحه بازار کار قوی تاریخی، که مشخصه آن بیکاری کم، افزایش دستمزدها و درجه بالایی از اعتماد جویندگان کار است، افرادی که دارای مدرک تحصیلی هستند نسبت به پتانسیل درآمد خود احساس نسبتا خوبی دارند.

در واقع، طبق نظرسنجی Real Estate Witch، بخشی از سایت املاک و مستغلات Clever، در ماه مارس، دانشجویان امروزی انتظار دارند یک سال پس از فارغ التحصیلی 84855 دلار درآمد داشته باشند.

اطلاعات بیشتر از امور مالی شخصی:
چگونه فارغ التحصیلان جدید می توانند شانس خود را برای یافتن شغل بهتر کنند
هدف یک برنامه آزمایشی، جذب دانش آموزان به حسابداری است
این استراتژی می تواند هزاران نفر را از هزینه های کالج کم کند

با این حال، میانگین حقوق اولیه برای فارغ التحصیلان اخیر فقط 56,000 دلار است، Real Estate Witch – تفاوتی نزدیک به 30,000 دلار.

فارغ التحصیلان دانشگاه کمتر از 72000 دلار نمی گیرند

Real Estate Witch دریافت که اگرچه اکثریت قریب به اتفاق – یا تقریباً 97٪ – از دانش آموزان کاهش سطح انتظارات حقوقی خود را در نظر می گیرند، اما به طور متوسط ​​در اولین شغل خود کمتر از 72580 دلار کار نمی کنند.

گسست بین ادراک و واقعیت تنها با گذشت زمان بدتر می شود: یک دهه پس از شروع حرفه خود، دانشجویان پیش بینی می کنند بیش از 204560 دلار درآمد داشته باشند. طبق گفته Glassdoor، این میزان بسیار بالاتر از میانگین حقوق و دستمزد میان حرفه ای 98647 دلاری است.

مقاله های جدید  در دعوای کلاهبرداری نیویورک ای جی جیمز با سپرده شدن روبرو می شود

چشم انداز استخدام برای کلاس 2023

یکی از فارغ التحصیلان کالج شهر نیویورک در مراسم آغاز به کار سلفی می گیرد.

مایک سگار | رویترز

طبق گزارشی از انجمن ملی کالج‌ها و کارفرمایان، کارفرمایان قصد دارند حدود 4 درصد بیشتر از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی جدید از کلاس سال 2022 استخدام کنند.

کوین گراب، معاون توسعه حرفه ای و مدیر اجرایی مرکز شغلی در دانشگاه ویلانوا، گفت: اگرچه این رقم نسبت به پیش بینی های قبلی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، “تصویر کلی هنوز برای کلاس 2023 مثبت است.”

گراب گفت: “بسیاری از دانشجویان ما در آستانه فارغ التحصیلی شغلی دارند.”

آنها لزوماً بیشتر از کلاس فارغ التحصیلی سال گذشته حقوق نخواهند گرفت.

یک نظرسنجی جداگانه توسط NACE نیز نشان داد که میانگین حقوق اولیه برای محصول امسال فارغ التحصیلان در سطح پایین پیش بینی شده است. NACE دریافت که معمولاً رشته های پردرآمد مانند مهندسی، ریاضی یا علوم کامپیوتر تقریباً مشابه یا کمتر از سال گذشته پرداخت می کنند.

براساس داده‌های ارائه‌دهنده حقوق و دستمزد Gusto، از آوریل، کسب‌وکارها 6.6 درصد کمتر از کارگران جدید در سال گذشته دستمزد می‌دادند، اگرچه کاهش حقوق در بخش مالی، بیمه و سایر خدمات حرفه‌ای مشهودتر بود.

لوک پاردو، اقتصاددان در گوستو، گفت: اما برای فارغ التحصیلانی که اخیراً یا به زودی وارد بازار کار می شوند، کسب تجربه حتی مهم تر از حقوق خوب است.

“اگر آنها بتوانند مهارت ها را به دست آورند، می توانند بعداً آن را به یک شغل بهتر تبدیل کنند.”

مشترک CNBC در یوتیوب شوید.