سهام Unity و Palantir پس از اولین گزارشات درآمد جهش کردند

بورس اوراق بهادار نیویورک جمعه 18 سپتامبر 2020 از Unity Software Inc. (NYSE: U) استقبال می کند ، زیرا امروز رسما معاملات خود را آغاز می کنند.

نیویورک

Unity و Palantir هر دو در اولین اعلامیه های درآمد خود از زمان انتشار عمومی در ماه سپتامبر ، رشد درآمد بالای 50٪ را در روز پنجشنبه گزارش کردند. سرمایه گذاران به آنها پاداش دادند و سهام خود را روز جمعه ارسال کردند.

Unity ، که نرم افزار آن توسط توسعه دهندگان بازی های ویدیویی استفاده می شود ، پس از گزارش درآمد سه ماهه سوم خود ، با 13٪ افزایش به 114.77 دلار رسید. سهام بیش از دو برابر قیمت IPO خود است.

Palantir ، توسعه دهنده نرم افزار و ابزار تجزیه و تحلیل برای سازمان های دولتی و شرکت های بزرگ ، با 8.2٪ صعود به 15.80 دلار رسید. سهام نسبت به لیست مستقیم شرکت تقریباً 60 درصد رشد کرده است.

هر دو شرکت با کمک افزایش استفاده از ویروس کرونا ، در تخمین تحلیلگران پیشتاز بودند. گیمرهای هاردکور در طول همه گیری در خانه گیر کرده اند و منجر به تعامل بیشتر مشتریان Unity و تقاضای عناوین جدید شده است. Palantir برنده مشاغل شرکتهایی شده است که برای نظارت بر سلامت کارمندان ، مدیریت زنجیره های تأمین و پیگیری کارهای بالینی به نرم افزار خود نیاز دارند.

سهام یونیتی و پالانتیر

CNBC

طبق گزارش Refinitiv ، یونیتی رشد درآمد را برای سه ماهه سوم 53٪ به 200.8 میلیون دلار گزارش کرد که در برآورد میانگین تحلیلگران 186.9 میلیون دلار قرار دارد. درآمد پالانتیر برای سه ماهه 52٪ جهش کرد و به 289.4 میلیون دلار رسید ، که برآورد میانگین 279.4 میلیون دلار بود.

این شرکت ها همچنین با کاهش شدید سفر و از بین بردن رویدادهای زنده در حال پس انداز هستند. ضرر عملیاتی یونیتی در این دوره کاهش یافته و حاشیه منفی آن را از 21 درصد در سال قبل به 4 درصد کاهش داده است.

کیم جبل ، مدیر مالی اتحادیه در مصاحبه ای با CNBC گفت: “ما در سفر ، بازاریابی و رویدادها پس انداز مادی زیادی را تجربه می کنیم.” “این به حاشیه های عملیاتی ما کمک می کند.”

با این حال ، جبال گفت که از منظر درآمد ، ممکن است بخشی از رشد شرکت در سه ماهه چهارم در آخرین دوره اتفاق افتاده باشد زیرا افرادی که به طور معمول برای تعطیلات به خانه می روند در حال حاضر در آنجا هستند. یونیتی پیش بینی فروش سه ماهه چهارم 27٪ تا 29٪ را نشان می دهد که نسبت به دوره سوم افت چشمگیری داشته است.

جبال گفت: “آن وضعیت نامزدی فصلی قبلاً اتفاق افتاده است.” “آنها قبلاً در سطح بسیار بالایی مشغول شده اند.”

Palantir راهنمای درآمد خود را در تمام سال از 1.06 میلیارد دلار به 1.07 میلیارد دلار و 1.072 میلیارد دلار افزایش داد ، که 44٪ رشد نسبت به سال گذشته را نشان می دهد. فروش پالانتییر همچنان از طریق تعداد کمی از مشتری انجام می شود که به طور متوسط ​​سالانه میلیون ها دلار برای این فناوری هزینه می کنند.

این شرکت خاطرنشان کرد که “تمرکز مشتری در حال کاهش است”. پالانتیور گفت که 61 درصد درآمد آن در 9 ماه اول سال از 20 مشتری برتر آن تأمین شده است ، در حالی که 68 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 2019 کاهش داشته است.

تماشا کردن: Palantir نتایج Q3 را با درآمد 289.37 میلیون دلار گزارش کرده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>