سال آینده آمازون HBO را از کانال های آمازون حذف خواهد کرد

در پیروزی WarnerMedia شرکت AT&T ، به گفته افراد آشنا در این زمینه ، HBO پس از پایان قرارداد فعلی جایگزینی آنها در سال آینده ، دیگر به عنوان کانال آمازون در دسترس نخواهد بود.

امروز ، حضور HBO در فروشگاه Amazon Channels به شما اجازه می دهد تا کاربران به طور منظم برنامه نویسی HBO را در رابط کاربری Amazon Fire TV تماشا کنند ، اشتراک و ثبت نام را برای مصرف کنندگان آسان می کند. به گفته افرادی که درخواست کردند نامشان فاش نشود ، دلیل اصلی قرارگیری مذاکرات برای انتقال HBO Max ، سرویس پخش جداگانه این شرکت به پلت فرم تلویزیون آتش آمازون بود.

این گفتگوها ماه ها به طول انجامید و این هفته را با معامله به نتیجه نرساند.

HBO Max شامل محتوای اضافی است که در HBO موجود نیست ، مانند “South Park و” The Big Bang Theory. “با گذشت زمان ، WarnerMedia دوست دارد برنامه HBO Max تنها نقطه ورود به خدمات HBO در سیستم عامل های جریان باشد.

اگرچه این تمایز رابط کاربری برای اکثر مصرف کنندگان ممکن است باطنی باشد ، اما برای WarnerMedia اهمیت زیادی دارد. نگهداری مشترکین در برنامه HBO Max به WarnerMedia اجازه می دهد تا ارتباط مستقیمی با مصرف کنندگان داشته و اطلاعات بیننده ای را که می تواند برای تبلیغات هدفمند استفاده شود ، بدست آورد. نسخه HBO Max با پشتیبانی تبلیغاتی قرار است سال آینده عرضه شود.

مشتریانی که HBO را از طریق کانال های آمازون خریداری کرده اند ، می توانند از طریق برنامه HBO Max بدون هزینه اضافی وارد HBO Max شوند. Legacy HBO تا زمان پایان توافق نامه خود – که جدا از معامله HBO Max است – در فروشگاه Channels باقی خواهد ماند.

هنوز نگه داشتن HBO و HBO Max در خارج از فروشگاه کانال های آمازون می تواند به رشد مشترکان آسیب برساند.

مردم گفتند ، با انجام معامله آمازون ، WarnerMedia توجه خود را به توافق با Roku ، بزرگترین پلت فرم پخش ویدئویی بر اساس سهم بازار معطوف خواهد کرد. Roku همچنین دارای یک کانال کانال است ، که HBO Max برای جلوگیری از آن در حال مبارزه است. WarnerMedia همچنین باید به توافق نامه تقسیم درآمد تبلیغاتی با Roku ، شبیه NacUniversal’s Peacock ، که در ماه سپتامبر با Roku توافق کرد ، برسد.

سخنگویان وارنر مدیا و آمازون از اظهار نظر در این باره خودداری کردند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>