درآمد Snowflake (SNOW) Q3 2021

فرانک اسلوتمن ، مدیر عامل شرکت Snowflake Inc. در 16 سپتامبر سال 2020.

CNBC

سهام Snowflake در معاملات گسترده روز چهارشنبه پس از انتشار اولین نتایج مالی سه ماهه مالی خود به عنوان یک شرکت دولتی ، 8٪ در معاملات گسترده کاهش یافت.

عملکرد Snowflake در اینجا است:

  • درآمد: از دست دادن 1.01 دلار برای هر سهم.
  • درآمد: 159.6 میلیون دلار

بر اساس بیانیه ای ، درآمد Snowflake در سه ماهه سوم مالی خود که در 31 اکتبر پایان یافت ، سالانه 119 درصد رشد کرد. در سه ماهه گذشته 121٪ رشد داشته است. ضررها از 1.92 دلار هر سهم در سه ماهه قبل کاهش یافت ، در حالی که حاشیه ناخالص از 59.6 درصد به 58.2 درصد کاهش یافت.

نرم افزار این شرکت گزینه ای مبتنی بر ابر را برای انبارهای داده فراهم می کند که انواع داده ها را متحد می کند و پرس و جوها را با سخت افزار و نرم افزار داخلی انجام می دهد. فرانک اسلوتمن ، مدیر عامل شرکت ، در آوریل گفت ، شیوع ویروس کرونا باعث افزایش علاقه به Snowflake شده است. اسلوتمن روز چهارشنبه در یک کنفرانس تلفنی به تحلیلگران گفت: رقابت از ابرهای عمومی برتر ناشی می شود ، که همچنین تأمین کنندگان اصلی Snowflake هستند.

این شرکت برای سه ماهه چهارم مالی اعلام کرد انتظار دارد 162 تا 167 میلیون دلار درآمد محصول داشته باشد که 93٪ کل درآمد در سه ماهه مالی سوم را نشان می دهد. Snowflake گفت در این محدوده ، درآمد محصول سالانه 97٪ به 103٪ افزایش می یابد.

Snowflake گفت که در حال حاضر 65 مشتری دارای بیش از 1 میلیون دلار درآمد محصول در طول 12 ماه گذشته است. این شرکت 927.9 میلیون دلار تعهد عملکرد باقیمانده برای درآمد قراردادی را که شناسایی نشده گزارش کرده است ، 240٪ افزایش به صورت سالانه.

مایک اسکارپلی ، مدیر امور مالی Snowflake ، در تماس تلفنی با گذشت زمان Snowflake می تواند با دریافت قیمت های مطلوب تر از ارائه دهندگان ابری مانند آمازون و مایکروسافت ، حاشیه خود را تا محدوده 70٪ افزایش دهد.

اسکارپلی گفت: این شرکت با وجود رکود اقتصادی به سازمان فروش خود افزوده و سرعت استخدام خود را ادامه خواهد داد.

در سپتامبر Snowflake عرضه اولیه خود را به پایان رساند و با سرمایه گذاری Berkshire Hathaway و Salesforce به بورس سهام نیویورک پیوست. سهام در اولین روز معاملات خود با 253.93 دلار هر سهم بسته شد و از آن زمان به بعد ، به استثنای حرکت سهام در روز چهارشنبه ، در حدود 15 درصد افزایش یافته است ، در حالی که برای S&P 500 بیش از 8٪ افزایش.

تماشا کردن: دور رعد و برق کرامر: ‘دانه برف نمی آید’