بازده خزانه داری جلوتر از گزارش مشاغل ایالات متحده حرکت می کند

بازده 10 ساله خزانه داری آمریکا صبح جمعه ، بالاتر از گزارش مهم شغل در ماه نوامبر ، که در اواخر روز منتشر می شود ، بالاتر رفت و این نشان دهنده سلامت بازار کار است ، زیرا کشور با شیوع ویروس کرونا درگیر است.

بازده اسکناس 10 ساله خزانه داری در ساعت 5:29 صبح به وقت اندکی افزایش یافت و به 0.925٪ رسید ، در حالی که بازده اوراق خزانه 30 ساله در 1.671٪ بود. بازده معکوس به سمت قیمت حرکت می کند.

حرکات بازده خزانه داری پیش از انتشار ارقام حقوق و دستمزد غیر مزرعه ای در ماه نوامبر همراه با نرخ بیکاری ایالات متحده در آن ماه ، هر دو در ساعت 10:30 صبح به وقت ET منتشر می شوند.

اقتصاددانان بررسی شده توسط داو جونز پیش بینی کردند که 440،000 شغل در ماه نوامبر اضافه شود ، در حالی که در ماه اکتبر 638،000 شغل اضافه شد. آنها همچنین انتظار داشتند که نرخ بیکاری از 6.9 درصد در ماه نوامبر به 6.7 درصد کاهش یابد.

کاهش پیش بینی شده در حقوق و دستمزد جدید نشان دهنده وخامت اوضاع با ویروس کرونا در ایالات متحده است ، زیرا بیش از 100000 نفر با Covid-19 در بیمارستان بستری شده اند. ایالت ها و دولت های محلی نیز دستور خاموش کردن را صادر کرده اند.

رئیس بانک مرکزی فدرال شیکاگو ، چارلز ایوانز ، قرار است روز جمعه در ساعت 11 صبح به وقت سخنرانی کند ، در حالی که میشل بومن ، فرماندار بانک مرکزی ، در ساعت 12 بعدازظهر سخنرانی خواهد کرد.

انتظار می رود اطلاعات مربوط به سفارشات جدید کالاهای تولیدی ایالات متحده در ماه اکتبر در ساعت 12 بعدازظهر صادر شود.

روز جمعه هیچ حراجی برگزار نمی شود.

پتی دومم از CNBC در این مقاله همکاری کرد.