ایالات متحده بیش از 126000 مورد را دو روز متوالی گزارش می دهد

ایالات متحده بیش از 126000 مورد ویروس کرونا را دو روز متوالی گزارش کرده است ، زیرا کارشناسان پزشکی هشدار می دهند که شیوع در سراسر کشور رو به وخامت است و می تواند زمستانی ویرانگر را به دنبال داشته باشد.

روز جمعه 126،480 مورد در روز جمعه و 126،742 مورد در روز شنبه ثبت شده است. بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده اکنون گزارش کرده است که یک رکورد جدید یک روزه در چهار روز گذشته افزایش یافته است.

طبق تجزیه و تحلیل CNBC از داده هاپکینز ، طی هفت روز گذشته ، این کشور به طور متوسط ​​بیش از 103.800 مورد جدید از روز شنبه گزارش شده است که بیش از 30 درصد نسبت به هفته قبل افزایش داشته است.

فقط موارد نیست که در حال افزایش است. بر اساس تجزیه و تحلیل CNBC از داده های جمع آوری شده توسط پروژه ردیابی Covid ، که توسط روزنامه نگاران در آتلانتیک اداره می شود ، 19 ایالت گزارش کردند که تعداد افراد در حال حاضر در Covid-19 بستری هستند و بر اساس میانگین هفت روز بستری هستند.

طبق تجزیه و تحلیل CNBC از داده های پروژه ردیابی Covid ، متوسط ​​تعداد افرادی که در حال حاضر در Covid-19 بستری هستند در 38 ایالت حداقل 5 درصد افزایش دارد.

افزایش موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان مقامات را در برخی از ایالت ها و شهرها ترغیب می کند تا محدودیت های جدیدی را اعمال کنند ، هرچند که این اقدامات تقریباً به اندازه اقدامات قفل شده در مارس و آوریل نیست. هفته گذشته فرماندار كنكتیكات در میان نشانه های اولیه شیوع بیماری ، بازگشایی ایالت را پس گرفت. در ماساچوست ، فرماندار منع رفت و آمد به برخی از مشاغل وضع کرده و از ساکنان خواسته است تا ساعت 10 شب تا 5 صبح در خانه بمانند

مقاله های جدید  کرم لایه بردار MQ محصولی از MQ است

در ال پاسو ، تگزاس ، قاضی شهرستان ریكاردو سامانیگو دستور بستن همه مشاغل غیر ضروری را صادر كرد زیرا بیمارستان ها در آنجا با افزایش بیماران Covid-19 تحت فشار قرار گرفتند. و جی بی پریتزکر ، فرماندار ایلینوی ، با افزایش موارد در آنجا ، محدودیت های جدیدی را در مشاغل شیکاگو و برخی از شهرستانهای اطراف اعمال کرد.

متخصصان اپیدمیولوژی و پزشکان هشدار می دهند که پویایی این مرحله از بیماری همه گیر با آنچه این کشور در بهار و تابستان تجربه کرده متفاوت است. کریستین پیترسون ، متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه آیووا ، در یک مصاحبه تلفنی گفت: در حالی که در اوایل همه گیری ، ویروس در مناطق خاصی از کشور در حال شیوع بود ، اکنون تقریباً در همه جامعه در سراسر کشور در حال شیوع است.

وی گفت: “این بد خواهد بود و من فکر می کنم که به روشی دیگر نیز بد خواهد بود ، زیرا به جای داشتن این تصاویر از کامیون های سردخانه و مناطق پرجمعیت با تعداد زیادی بیمار ، این مکان ها مکان های کوچکتر خواهند بود” گفت “بنابراین دیدن تأثیر آشکار دشوارتر خواهد بود زیرا در بیمارستان های واقع در شهرهای کوچک بسیار گسترش یافته است ، اما آنها واقعاً تلاش خواهند کرد.”

در بهار ، ویروس به طور گسترده ای در منطقه شهر نیویورک و همچنین تعداد انگشت شماری از شهرهای دیگر گسترش یافت. در تابستان ، به سرعت در سراسر کمربند به اصطلاح خورشید گسترش یافت. اما اکنون ، داده های هاپکینز نشان می دهد که ویروس با توجه به جمعیت ، سریعاً در سرتاسر مناطق مرکزی آمریکا ، مانند داکوتاها ، ویسکانسین و آیووا در حال انتشار است.

مقاله های جدید  سقف متحرک - عمران مدرن

پیترسون گفت ، سیستم های بهداشتی از راه دور در این مناطق ممکن است به راحتی تحت هجوم بیماران Covid-19 قرار بگیرند تا مراکز درمانی در شهرهای بزرگ. وی افزود که اگرچه پزشکان چیزهای زیادی در مورد نحوه درمان موثر بیماران Covid-19 آموخته اند ، اما این بدان معنا نیست که هر پزشکی برای انجام این کار مجهز است.

وی گفت: “چیزی که باید بخاطر بسپارید این است که پزشکان ، به عنوان یک جمعیت ، یاد گرفته اند که چگونه بهتر این را درمان کنند ، اما این بدان معنا نیست که پزشک در شمال شرقی آیووا این بیماری را دیده است.” “آنها اکنون آن را مشاهده می کنند ؛ آنها در ماه مارس آن را مشاهده نکردند.”

دکتر مگان رنی ، پزشک اورژانس و مدیر مرکز سلامت دیجیتال Brown Lifespan ، در مصاحبه با CNBC گفت که “بدترین روزهای همه گیری تقریباً قطعاً پیش روی ماست.”

وی گفت: حفظ نیروی انسانی قوی در مراقبت های بهداشتی در ماه های آینده یک چالش واقعی خواهد بود. وی گفت که این کشور هنوز به تعداد محدودی از تجهیزات محافظت شخصی مانند ماسک و لباس پزشکی که از کارمندان بهداشت در برابر عفونت محافظت می کند ، محدود است. نیازی به گفتن نیست ، پزشکان و پرستاران به طور فزاینده ای در اثر موج بی وقفه بیماران جدید Covid-19 خسته می شوند.

“در حالی که در همان مراحل اولیه ، ما توانستیم منابع اضافی را به مکانهایی که بیشترین آسیب دیدند هدایت کنیم ، اکنون ، ما شاهد گسترش آن در همه جا هستیم به طوری که هر آمریکایی در معرض خطر است ، اما همچنین هر بیمارستان و هر سیستم مراقبت های بهداشتی در معرض خطر است. استرس ، “او گفت.

مقاله های جدید  واحد Meta's Reality Labs در سه ماهه اول 3.99 میلیارد دلار زیان را ثبت کرده است