آمریکایی پروازهای لندن را در ماه دسامبر به دلیل تقاضای ضعیف کاهش می دهد

یک هواپیمای بوئینگ 777-200 هواپیمایی آمریکایی

نیکولاس اکونومو | NurPhoto | گتی ایماژ

شرکت هواپیمایی امریکا روز یکشنبه اعلام کرد که هواپیمایی آمریكا قصد دارد ماه آینده بسیاری از خدمات خود را به لندن از فرودگاه های بزرگ آمریكا قطع كند ، زیرا تقاضای ضعیف در همه گیر است.

این اقدام در حالی رخ داده است که موارد ویروس کرونا در هر دو کشور افزایش یافته و مقامات برای جلوگیری از گسترش ویروس ، محدودیت های جدیدی ایجاد کرده و تقاضا را در یکی از سودآورترین و محبوب ترین مسیرهای بین المللی پیش از همه گیری کاهش داده اند.

شرکت هواپیمایی ماه آینده پروازهای خود را از شارلوت ، فرودگاه بین المللی جان اف کندی نیویورک و شیکاگو اوهار به هیترو لندن انجام نخواهد داد که در مجموع 16 پرواز هفتگی به لندن است. مشتریان در شیکاگو و نیویورک می توانند به صورت متناوب در بریتیش ایرویز ، شریک ترانس آتلانتیک آمریکا رزرو کنند. سخنگوی سخنگوی اتحادیه اروپا گفت: “آمریكایی به پروازهای فقط باری از شیكاگو و نیویورك و لندن ادامه خواهد داد ،” تا زمانی كه خدمات مسافرتی روزانه در ژانویه از سر گرفته شود. ” آخر هفته هیچ سرویس دیگری از خطوط هوایی American Airlines در اروپا لغو نشده است.

سخنگوی گفت: “ما دائماً شبکه خود را برای مطابقت با عرضه و تقاضا ارزیابی می کنیم و از ماه مارس به طور منظم برنامه ها را تنظیم می کنیم.” “در تلاش برای مطابقت با تقاضای کم ناشی از ویروس کرونا (COVID-19) ، ما به کار یک برنامه کاهش یافته ادامه می دهیم.”

سخنگوی گفت كه یونایتد ماه آینده پروازهای خود به سان مونیخ از سانفرانسیسكو و نیوارك و همچنین پروازهای شیكاگو-آمستردام را متوقف می كند ، اما برنامه ای برای تنظیم سرویس هیترو لندن ندارد. شرکت هواپیمایی همچنین در حال افزایش خدمات نیوآرک به بروکسل به 5 بار در هفته است ، در حالی که سه بار رفت و برگشت هفتگی وجود دارد و کاهش خدمات ترانس آتلانتیک آن در مقایسه با سال گذشته تقریباً در دسامبر همین ماه است.

وی گفت: “ما همچنان با برنامه های خود انعطاف پذیر و چابک خواهیم بود و به بررسی و بررسی تقاضای مشتری و انجام تنظیمات لازم در برنامه های خود ادامه خواهیم داد.”

دلتا بلافاصله در مورد برنامه های خود توضیحی نداد.

شرکت های هواپیمایی ، از جمله هواپیمایی آمریكا و بریتیش ایرویز ، از مقامات دو طرف اقیانوس اطلس خواسته اند كه با آزمایش Covid-19 ، محدودیت های سفر مانند مواردی را كه ورود بیشتر اروپاییان به آمریكا ممنوع است و شرط قرنطینه آمریكایی ها برای ورود به انگلیس را جایگزین كنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>